Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Říjen 2014

Kim Jong In/ Student

28. října 2014 v 14:41 POSTAVY

Jméno postavy: Kim JongIn (Kai)
Datum narození postavy: 14. 1. 1994
Skupina: EXO
Společnost: SM Ent.
Pozice: Študent
Povaha: zodpovedá jeho takmer detinská povaha, je trochu panovačný. Je blázon do tanca už od malička. Učil sa balet. Jeho povaha sa ale na pódiu mení na chladnú. Čo sa týka práce, ktorá ho naozaj baví, je na seba veľmi tvrdý. Inak je to trochu pako a rád vtipkuje. Nie vždy mu hneď dôjde čo mu človek chce, takže na neho musíte pomaly.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodil sa ako jediný chlapec v rodine, má 2 staršie sestry. Uviedol, že jeho rodičia spočiatku chceli aby sa učil Taekwondo a klavír , ale rýchlo stratil záujem o oboje. Po zhliadnutí Luskáčika , keď bol v štvrtej triede, vyjadril želanie, že bude študovať balet profesionálne.

WANTED

28. října 2014 v 14:28
Nevíš za jakou postavu hrát? Podívej se sem, jaké jsou žádané.Minwoo si prosí Kwangmina a Youngmina


Yesung si prosí Super Junior


Kyung si prosí zbytek Block BMark si prosí zbytek GOT7

JR si prosí zbytek Nuest

#Gun (No Mercy)

Sandeul (B1A4)Sims (M.I.B.)

Minhyuk (BTOB)
Chunji (Teen Top)

Akdong musicianSunwoong (Boys Republic)


Junhyeong (iKON)

Jun Hyung Don, Defconn

Dongwook

TaeyangDaesung


2PM


San.E

Lee Joon Gi

2EYESC.NU (B1A4)

Doojoon (Beast)iKON

Ilhoon (BTOB)


L (Infinite)Red Velvet


Shin Se Hui

SNSD


Tablo

Taecyeon (2PM)Ailee/Studentka

28. října 2014 v 0:16 POSTAVY
Jméno postavy: Ailee (YeJin)
Datum narození postavy: 30. května 1989
Skupina: Solo
Společnost: YMC Entertainment
Pozice: Student
Povaha: Nesmělá, ochotná, zvědavá, chytrá, uzavřená, důvěřivá, spolehlivá, přátelská, je vděčná za každé slovo, je nerada sama, je snílek, pořád si hraje, ráda čte, je pro každou legraci, miluje zvířata, má ráda barvy duhy, chodí pozdě kamkoli, pořád někde leze a kaskadéři, ale ráda si přispí, je, nebo se snaží být nenápadná, miluje svět, je na sladký, je vegoš, je docela vybíravá, miluje kulaté a magnetické věci, kameny a přírodu, umění a jde jí to - Hra na klavír, maluje, zpívá, kreslí, modeluje a vytváří různé věci, ráda šije,
Sexuální orientace: Na kluky xD

Příběh: Od malinka byla bita za všechno, co udělala špatně a pochvaly se moc nedočkala, ale byla paličatá. Má 2 další sourozence - sestru a bratra, je z nich nejmladší. Vždycky uměla všechno brzy, protože to odkoukávala od starších sourozenců.. Pořád si hrála a lezla po stromech, výškách a vyhledávala nebezpečí - a zůstalo jí to.. základku vyšla s dobrými známkami, nikdy neměla moc kamarádů, většinou se dočkala zrady, proto se upínala na zvířata.. Uměla je vždy vycvičit a rozumět jim a i to jí zůstalo, při hodinách ve škole ale byla nepozorná, pořád něco malovala a vytvářela - i při hodinách, od malička měla hudební sluch a zpívala, četla, skládala jednoduché básničky, písničky a skladby na klavír, na který se učila od svých 6-i let. Učitelé ji neměli moc rádi, protože byla palice dubová a měla smysl pro humor.. Sem na školu ji zavedla zvědavost, jestli tam opravdu mají všechny obory, které existují a to, že je to elitní škola a nemůže si dovolit nožší vzdělání..

Japonsko

27. října 2014 v 20:51 RPG
thinkheart.gif image by Salisko
Herci/herečky/ostatní:

Takaru Sato
Osamu Mukai
Keiko Kitagawa
Narimiya Hiroki
Nakamura Shidou
Fujiwara Tatsuya
Tamaki Hiroshi
Osugi Ren
Takenaka Naoto
Maki Horikita
Mika Nakashima
Fujii Mina
Meisa Kuroki
Kitagawa Keiko
Furukawa Yuki
Miki Honoka
Yamaya Kasumi

thinkheart.gif image by Salisko
Ostatní:
Yuuji Kamijou
-
Ancafe:
Akiharu
Saitou

LM.C
Masahito
Mizui

SuG
Takeru

Adams
Adam

One K Rock
Takahiro Morita

L'Arc-en-Ciel
Hideto TakaraiJeon Jung Kook/ Student

27. října 2014 v 20:50 POSTAVY

Jméno postavy: Jeon Jung Kook
Datum narození: 1. září 1997
Skupina: BTS
Společnost: iBigHit
Pozice: Student
Povaha: Kookie je stydlivý, ale za to hodný kluk. Nemá rád konflikty s lidma okolo sebe, proto je takový samotář. Ke všemu je to hrozný šprt, proto se s nikým moc nebaví aby se mu nesmáli za to jaký je.
Příběh: Narodil se jako jedináček do bohaté rodiny. Od určitého věku Kookieho učil všem zvykům v rodině, ale jemmho zajímali pouze knihy a učení. Byl to takový ťunťa a vždycky bude. Otec z něj nebyl moc nadšený. Chtěl aby byl na stejné úrovni jako on, ale to se mu nepovedlo. Jako diter na základní škole se zajímal o Korean univerzitu do které se nakonec i přihlásil. Byl neskutečně rád, že ho i přijali. Vydal se tedy na univerzitu kupředu novému životu.

Kris Wu Fan/ Student

27. října 2014 v 20:45 POSTAVY
Jméno postavy: Kris Wu Fan
Datum narození postavy: 6.11.1990
Skupina: EXO - Ex member
Společnost: SM Entertainment
Pozice: Student
Povaha: Drzý a od pohledu arogantní. Když ho chytne jeho nálada dokáže být pěkný egoista. Slova jako respekt nebo autorita mu nic neříkají a vždy si jde za tím co chce, a ve většine případech toho i dosáhne. Je nesmlouvavý a taky pěkný záletník a hodně dobrý rváč.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Kris už od malinka vyrůstal v bohaté rodině a měl vždy všechno co chtěl. Bohužel i v bohatých rodinách se vyskytnou problémy. Byl na něj vyvíjený velký nátlak od otce který ho mnohdy i zmlátil do bězvědomí. Díky těmhle incidentům začal otcem opovrhovat a bsolutně přestal uznávat veškerá pravidla a zákony. Jednou už byl dokonce zavřený za jízdu v opilosti. Díky tomu že měl záznam v rejstříku ho nevzaly na školu kterou po něm otec požadoval a byl opět zbit. Tentokrát se ale dokázal sám ubránit a jeho otce odvezly na J.I.P. Doma to pro něj nemělo smysl a nebavily ho neustálé hádky o ničem, proto si podal přihlášku na klasickou univerzitu.

Woo Jiho/ Student

27. října 2014 v 19:07 POSTAVY

Jméno postavy: Woo Jiho (Zico)
Datum narození postavy: 14. září 1992
Skupina: Block B
Společnost: Seven Seasons
Pozice: Student
Povaha: Vznětlivá povaha, konfliktní, ne příliš milý a arogantní. Stojí si za svým a neustupuje, to jen občasně. Není dobré ho naštvat, je horká hlava.
Sex. orientace: Bi
Příběh postavy: Narodil se jako jedináček, netuší, že má staršího bratra. (V průběhu hry se to změní) Jako dítěti se mu nedostávalo skoro žádné pozornosti, jeho rodiče byli věčně v práci. Není divu, když jeho otec pracuje jako ředitel společnosti, tudíž má velký vliv na Zicovo život. Provede nějaký průšvih a v cuku letu je vyřešený jeho otcem. Doslova vše zametává pod koberec. Moto jeho otce zní zhruba takhle: "Peníze vyřeší všechno."
Tím si získává jistotu, že si může dělat co chce. Do KU univerzity skoro vůbec nechodí, proto opakuje ročník. Jeho docházka je mizerná a vztahy s ostatními studenty ještě horší, už několikrát měl problém se starým ředitelem, ale nebylo to nic, co by jeho otec opět nevyřešil Platil škole velké peníze a tím drží jejich jazyk za zuby. Jenže tyto prázdniny se stala velká změna, ředitel odešel a post se přesunul na nového. Učitelé také odešli a jsou tu noví. Na studenty se těší asi nejvíc.. hned první den na sebe musí upozornit a ukázat, kdo je tu šéf. Nedbá na úpravu, do školy chodí bez věcí a když už je má, tak je ani nepoužije.
Nejvíc se tahá se svojí partou se kteru chodí i za školu a podnikají různé věci, nejčastěji jsou to rvačky. Pere se kvůli každé maličkosti, je to pro něj zábava, ale má problémy s ovládáním, nepřestane jen tak, takže se klidně může stát, řeknete pouze jedno ošklivé slůvko a skončíte na vozíku. Moc kamarádů nemá, nechce se vázat a lidi si k sobě nepouští, ale naopak všechny, kteří jsou mu blízcí, rozmazluje a chová se k nim jako vyměněný.

DRAMY?

27. října 2014 v 18:05 | Dasom |  NOVINKY

Zdravíčko, napadlo mě sepsat ještě tento článek^^
Jak to bude s dramatem u nás na rpg? Domluvíte se s někým, že zapletete příběhy a uděláte pořádný vzrůšo?
Není problém! Já jakožto velký milovník dramat a rpgček jsem naprosto pro! Proto se nebojte nějaké drama vytvořit a hrát. Byla bych ale ráda, kdyby to bylo pečlivě napsané v příběhu postavy, pokud jedno drama chcete začít už od vytvoření postavy. Jestli vás ale drama napadne až v průběhu a po odeslání přihlášky, nevadí. Dejte mi ale vědět, co jste vymysleli, ráda si to přečtu a určitě proti nebudu, to zaručuju. Samozřejmě, všeho s mírou! Ne, že budete každý den v bouračce a nebo dostanete vážnou nevyléčitelnou nemoc. To, že dramata jsou povolená neznamená, že musíte zacházet do extrému. http://emo-hannah.blog.cz/
Všimli jste si, že jedno drama už tu je? Sulli bude na našem rpg převlečená za kluka jako tomu bylo v dramě To the beautiful you.
Nebojte se nás o vašem dramatu informovat;3 Na tomhle rpg se nemusíte stresovat a hrajte jak je libo.
Ale stále platí dodržování pravidel a školního řádu, děkujeme♥

Žádné scifi, opakované vážně zranění, sebevražedné sklony a tak dále!


Rap Monster/Student

26. října 2014 v 15:56 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Namjoon (Rap Monster)
Datum narození postavy: 12.9.1994
Skupina: BTS (Bangtan Boys)
Společnost: iBigHit
Pozice: Študent
Povaha: Je to človek,ktorý si ide vždy sa svojím cieľom a nikdy sa nevzdá.Dá sa s ním vždy zabaviť.Je veľmi spoločenský.Rýchlo sa učí nové veci.Vo voľnom čase sa rád prechádza po parku.Ak dokončí túto univerzitu tak by sa naďalej chcel venovať hudbe (skladá pesničky).Podporuje homosexuálov.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Narodil sa ako jedináčik.Pozornosť padala iba na neho a to sa mu celkom páčilo,lebo sa rád predvádzal.No čoskoro sa mu narodila mladšia sestra a všetko sa zmenilo.Rodičia viacmenej sa venovali jej ale nemal s tým veľký problém.Bol rodinný typ a bol rád,že má mladšiu sestru o ktorú sa on tiež postará.Rodičia odišli pracovať do Thajska a nechceli brať aj deti,tak sme skončili u babičky.S jeho sestrou veľmi dobre vychádzal.Ona vedela,že on má talent pre hudbu a preto ho v tom vždy aj podporovala.Namjoon si hľadal univerzitu,ktorá by mu pomohla splniť si svoj sen (teda byť rapperom/skladateľom) Veľmi dobre sa učil a tak sa dostal na Korean University.

Admini

26. října 2014 v 11:36 RPG
Nebojte se, admini vás nekousnou!Pozice: Admin/ Učitelka angličtiny, třídní učitelka B
Kontakt: Společný fb; hangout
Něco o sobě: Považuji se za mírumilovného člověka, snažím se vyjít vstříct a jsem hrozně ukecaná. Mám rpg ráda a baví mě, proto jsem chtěla založit i své.
Vzkaz: Yo~ Zdravím, pokud máte nějaké otázky/připomínky, nebo něčemu tady nerozumíte, či jste na rpg nováčci, klidně mi napište! Člověk by se neměl bát mi napsat jen kvůli tomu, že jsem admin.
Ráda pomůžu, či odpovím na vaše dotazy. Opravdu mě těší, pokud zvažujete se na naše rpg přidat♥

Odkaz na google profil.Pozice: Admin/ Učitelka Biologie, třídní učitelka A
Kontakt: Společný fb; hangout
Něco o sobě: nezadržitelný blázen, který když se do něčeho pustí, nenechá toho :) ve vážných situacích ale nenajdete zarytejsiho obránce, pokud se vám podaří dostat ji na vaši stranu :)
Vzkaz: nebojte se za mnou přijít s čímkoli co vás trápí, nekousu ... většinou :)

Odkaz na google+ profil.