Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Listopad 2014

Park Kyung/ Student

25. listopadu 2014 v 23:00 POSTAVY

Jméno postavy: Park Kyung
Datum narození postavy: 8.júla 1992
Skupina: Block B
Společnost: Seven Seasons
Pozice: Študent
Povaha: Kyung je veľmi náladový. Ľahko ho vytočí aj najmenšia blbosť a je dosť arogantný. Ťažko si zvyká na nové veci. Vždy mu dlho trvá kým niekomu začne veriť. Nie ku každému sa chová priateľsky, ale ak je s niekým kamarát, tak sa s ním vie dobre zabaviť.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Narodil sa v meste Pusan. Nikdy netrávil veľa času so svojimi rodičmi, dalo by sa povedať, že ho nemali radi. Väčšinu času trávil doma sám. V škole bol vždy najhorší žiak, nie len čo sa týka známok, ale aj správania. Rád vyvolával konflikty, bitky a bol stredobodom pozornosti. Rodičom to už dosť liezlo na nervy a tak sa rozhodli, že ho pošlú do Kórei na Korean univerzitu a tak , či chcel, alebo nechcel musel sa odsťahovať do Kórei kde teraz navštevuje Korean univerzitu. Dobre vie, že žiadna škola mu nepomôže a ani sa neplánuje zmeniť, no je rád, že je ďaleko od svojich rodičov.

Im Jin-ah/ Studentka B2

23. listopadu 2014 v 14:53 POSTAVY

Jméno postavy: Im Jin-ah (Nana)
Datum narození postavy: 14.11.1991
Skupina: After School
Společnost: Pledis Entertainment
Pozice: Študent
Povaha: Nana je presný opak jej brata Jung Kooka. On je skôr hnablivý a samotár, no ona nemá problém sa prihovoriť komukoľvek a priam neznáša keď musí byť sama. Ako každý človek, aj Nana má svoje smutné chvíľky, ale aj vtedy je radšej medzi ľudmi, len je trochu tichšia než zvyčajne. Inak je veľmi hlučná a skoro vždy sa smeje. Jej heslom je- žiť každý jeden deň tak, akoby to mal byť tvoj posledný.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Narodila sa do bohatej rodiny. Má jedného mladšieho brata, Jung Kooka, ktorého má veľmi rada. Vždy sa snažila byť dobrou staršou sestrou. Bola rada, že si s ním tak dobre rozumejú. Vedela o tom, že Kookie chce ísť na Korean univerzitu a tak sa tam nakoniec prohlásila aj ona, aby mohli byť viac spolu. Predsa len ak by bol Kookie na univerzite a ona nie tak by sa tak často asi nestretávali, ako keď tam budú obaja. Aj keď, ona nejako extra nemá rada učenie a ani sa veľmi neučí, tak sa na to dala. Veď čo by nespravila preto aby mohla byť s malým bratom a samozrejme na univerzite musí byž určite veľa zábavy so spolužiakmi a to ju lákalo tiež. Takže, teraz sa snaží prežiť na škole a vyviaznúť s celkom dobrými známkami a bez zbytočných problémov.

Jung Soo-yeon/ Studentka

22. listopadu 2014 v 0:41 POSTAVYJméno postavy: Jung Soo-yeon
Datum narození: 18.4.1989
Skupina: ex SNSD (Girls' Generation)
Společnost: SM
Pozice: Student
Povaha: Je velmi chytrá,bystrá a taky pracovitá.S nikým nemluví o svém soukromí a je uzavřená do sebe.Často se chová povýšeně a ubližuje lidem(když má špatnou náladu).Dřív to byla hodná a citlivá holka,ale okolnosti jí změnily.Teď je z ní totální mrcha a nebere si servítky.
Orientace: Bi
Příběh postavy: Už od malička chtěli rodiče z Jessici perfektní dítě.Nikdy jí neobjali,nikdy jí neřekli,že jí mají rádi.Chovali se k ní chladně,jako kdyby nebyla jejich vlastní dcera.Každou noc potají kvůli tomu brečela až to té doby než dospěla.Rodiče jí začali úplně ignorovat,protože se soustředili na její mladší sestru.Naučila se skrývat svoje pocity a uzavřela se do sebe.V očích lidí vypadala jako chladná,zlá a namyšlená mrcha.Přetvářka se,ale postupně stala její součástí až už se sama v sobě nedokázala vyznat.Jednoho dne odešla její sestra z domova a Jessica zůstala sama s vyčítajícími rodiči.Pokaždé o její sestřičce mluvili tak nenávistně,že se rozhodla taky odejít.Sbalila si svoje věci a odešla.Celý rok bydlela u svého jediného přítele,ale musela se odstěhovat,když se oženil.Původně si chtěla najít malý a útulný byteček ve městě,ale pak náhodou zahlídla letáček na kterém byla zmínka o KU.Zaujalo jí to a jelikož už jí samota zabíjela,rozhodla se to zkusit.A tak si přidala přihlášku na KU.

Soo Jung/ Studentka

22. listopadu 2014 v 0:37 POSTAVY

Jméno postavy: Jung Krystal (Jung Soojung)
Datum narození postavy: 24.října 1994
Skupina: f(x)
Společnost: SM
Pozice: student
Povaha: Na první pohled milá, protože se ke všem chová hezky a velmi přátelsky. Je společenská a taky pěkně mazaná. Ve skutečnosti si na hodnou holku jen hraje. Mnohem radši se chová jako škodolibá a necitlivá mrcha, protože je to pro ní větší zábava. Využívá každé chvilky mimo školu, aby mohla plně projevit tuhle svou stránku. Ale jinak je doopravdy chytrá a dokáže mít někoho upřímně ráda. Tajemství jsou pro ní svatá, stačí se podívat, jak dokáže ututlat to své. Samozřejmě, pokud jí naštvete, tak ho okamžitě vykecá. Nikdy neodmítne dobrou zábavu.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Soojung vyrůstala v rodině s jednou starší sestrou. Chodila na prestižní soukromou školu. Rodiče jí vždycky cpali do hlavy, že studium je na prvním místě. A tak se učila. Byla premiantka třídy, takový typický šprt. Nikdo by o ní nikdy neřekl nic špatného, pro všechny byla hodná, poslušná a spolehlivá holka... Až na to, že takhle se jen tvářila. Dělala ze sebe svatouška, ale ve skutečnosti se po večerech tahala se svou partičkou - chodili do klubů se opíjet, brali drogy, dělali si srandu z lidí a ničili jejich soukromý majetek. Samozřejmě by jí tohle rodiče nikdy nedovolili, proto vždycky tajně vylézala oknem ven, když všichni spali. Žila dokonalý dvojí život a náramně si to užívala. Přímo to milovala! Jednou na to, ale její máma přišla. Pohádali se a Soojung utekla z domova. Stejně by jí udělali ze života peklo, kdyby zůstala. Začala si říkat Krystal a začala svůj nový život na KU.

Kim Jonghyun/Student

10. listopadu 2014 v 23:25 POSTAVY

Jméno postavy: Kim "JR" Jonghyun
Datum narození postavy: 08. 06. 1995
Skupina: NU'EST
Společnost: Pledis Entertainment
Pozice: Študent
Povaha: Je závislí na mobilu a laptope, má ho radšej ako učenie. Pred ostatný sa chová chladne a drzo len vo veľmi zriedka ukáže svoju pravú tvár. Veľmi rád provokuje a robí ostatným napriek ale keď ho človek spozná zistí že je to len pretvárka. Inak je veľmi starostlivý a za kamarátov bi položil aj život.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodil sa do bohatej rodiny. Dostal prezývku Junior Royal skrátene JR. Do svojich 10 rokov žil krásny a bezstarostný život. Stala sa autonehoda pri ktorej zomreli jeho rodičia a on musel prevziať všetko. Vychovával ho strýko a tu sa stal kameň úrazu, nechcel mu dovoliť nič robiť, tak začal robiť problémy a byť drzí. Uzavrel sa pred všetkými a svoje problémy si nechával pre seba. Nechal sa vyhodiť asi zo všetkých škôl v Soulu a jeho posledná šanca je KU. Dúfa že ho nevyhodia aj z nej.

Jung Ho Seok/ Student

7. listopadu 2014 v 17:52 POSTAVYJméno postavy: Jung Hoseok (J-Hope)
Datum narození postavy: 18.2.1994
Skupina: Bangtan Boys
Společnost: Big Hit
Pozice: Student
Povaha: Smíšek, zvedač nálady, vždy usměvavý a skoro nic ho nerozhodí a naopak, když ano, radši jde tancovat, což ho uklidní. Citlivý a když na to přijde, stydlivý. Většinou mu věci docházejí pomalu a tak se raději zeptá, jestli to pochopil správně. Otravný svým až moc velkým optimismem, v ničem nevidí problém a nic pro něj neni překážka. Vždy je tu pro ostatní a nerd vidí někoho se mračit. S obličejem dokáže různé výrazy a obličeje, ať už vtipné a nebo ugly.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Už jako malý miloval tanec a zůstalo mu to dodnes. Rodina ho v tom podporuje a přeje si pro něj to nejlepší, začali pracovat ještě usilovněji, aby mohli Hobimu platit školné a další kurzy tance. Měl spostu kamarádů a snažil se ze všech sil uspět, 100% pro něj není dost a tak jede na 220%. Chodí spát pozdě a vstává brzy. Nejvíce se dokáže nadchnout pro jídlo, když se nepočítá tanec a rap. Dobře se najíst po tréninku pro něj hodně znamená a náramně si to užívá. Dokáže si povídat sám pro sebe a když na něj lidi koukají, připadá jim jako blázen. Na střední se seznámil s dalšíma kamarádama a jeden z nich byl Yoongi hyung, společně si založili "skupinu", kde oba rapovali. V té době mu vznikla přezdívka J-Hope. Měli pár vystoupení a všechno šlo, jak po másle. Ale časem se každý rozešel svou cestou a Hobi se opět venoval tanci. Rozhodl se po dokončení střední jít na KU univerzitu, kde by mohl nabrat nové zkušenosti. Překvapení pro něj bude, když najde staré přátele a společně se domluví, že založí skupinu, tentokrát ve větším počtě.

ODEŠLI 0.1

6. listopadu 2014 v 21:45 ODEŠLI/SMAZÁNI
Kurt Jung

Osamu Mukai

Geun Suk

Keiko

Choi Sulli

Kim Taehyung/ Student

4. listopadu 2014 v 22:19 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Taehyung (V)
Datum narození postavy: 30. 12. 1995
Skupina: BTS
Společnost: Big Hit
Pozice: Student
Povaha: Na první pohled může asi působit trošku jako cold guy. Když ho člověk, ale pozná, zjistí, že je úplně jiný. Takový pako z jiný planety xD Ze začátku je trošku stydlivý, ale jakmile se začne cítit ve vaší společnosti příjemně a uvolněně mluví celkem hodně. Je to snílek. Skoro každou chvíli se nad něčím zamyslí a přestane vnímat svět kolem sebe. Vždycky, když potřebuje vylít své city, zavře se v pokoji a zpívá. Na lidech, které miluje mu opravdu hodně záleží a udělal by pro ně vše.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Taehyung a jeho o 5 let mladší sestřička Taeyeon se narodili do obyčejné rodiny. Nebyla nějak zvlášť bohatá, ale s penězi si vždy vystačili. Taehyung měl své rodiče opravdu moc rád přesto, že na ně neměli kvůli práci moc času. Jen párkrát do roka, o svátcích, si udělali volno. Proto miloval svátky. Každopádně Taehyunga rodiče ve všem vždycky podporovali a pomáhali mu. S Taeyeon vycházel také velmi dobře. Vlastně byli jako nejlepší kamarádi. Odmala se o ní Taehyung staral. Vyprávěl jí své šílené pohádky, zpíval jí ukolébavky, dělal s ní všemožný skopičiny a snažil se aby se měla, co nejlépe. Ona ho vždycky s nadšením poslouchala a blbla s ním. Škola mu problémy taky nedělala. Měl tam spoustu kamarádů. Taeyeon to měla, ale mnohem horší. Neměla žádné kamarády, spolužáci si z ní utahovali a šikanovali ji. Taehyung se jí snažil, co nejvíc ochraňovat. Trávil s ní každou možnou chvilku, aby dohlídl na to, že se jí nic nestane. Jednou však, ale přišel pozdě. Stala se opět terčem posměchu a on tam zrovna nebyl... Zvrtlo se to... Spadla ze schodů... Naštěstí byla v pořádku, jenomže... Skončila na vozíku. Taehyung si to dával za vinu, přesto, že mu Taeyeon tisíckrát opakovala, že on za nic nemůže. Vyčítal si, že tam pro ní nebyl. Po čase přišli doktoři s tím, že existuje nový zákrok po kterém by se mohla uzdravit. Bohužel Kimovi neměli dost peněz... A tak se Taehyung rozhodl, že využije svého nadání. Podal si žádost na univerzitu, aby se mohl ještě víc zdokonalit ve svém zpěvu a tanci. Když ho přijali, odhodlaně se tam vydal za cílem dotáhnout to na trainee a poté vydělat dost peněz pro jeho milovanou sestřičku Taeyeon.

No Minwoo/ Student

3. listopadu 2014 v 19:42 POSTAVY

Jméno postavy: No Min Woo
Datum narození postavy: 31. 7. 1995
Skupina: Boyfriend
Společnost: Starship Entertainment
Pozice: Študent
Povaha: Má vznetlivou povahu a vodcovskú dušu, veľmi ľahko sa dostane do zlej nálady. Hovorí zo spánku. Veľmi rád je a zje toho veľa. Je tak trochu perfekcionista, rád upratuje. Za priateľov by položil aj život, Velmi rád povzbudzuje ostatných okolo seba. Keď sa nudí, behá po schodoch.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodil sa do bohatej rodiny. Má sestru, ktorá sa volá EunBin. Jeho snom bolo stať sa hercom. Rodičia to nechceli akceptovať, nútilo ho chodiť na rôzne akcie ktoré nenávidí. Keď mal 8 rokov ušiel z domu, autostopom sa dostal do Soulu, kde sa snažil prežiť ako vedel. Našli ho keď mu bolo 11 a priviedli ho domov v dosť zlom stave. Keď nastúpil na nižšiu strednú rodičia na neho kládli ešte väčšie nároky, preto začal porušovať všetky pravidlá na škole. Kvôli nemu sa museli presťahovať , presťahovali sa do Tokya v Japonsku. Mysleli si že zmena prostredia mu pomôže, to sa ale mýlili. Nová škola, nové problémy. Z tejto školy ho nevyhodili kým jeho otec bol akcionárom školy. Obchody jeho otca šli dolu vodou a tak keď neplatil škole, vyhodili ho pri prvom probléme. Rodičia ho vyhodili z domu, nejaký čas žil u svojich priateľov. Keď mu prišla odpoveď o prijatí na KU, bol radosťou bez seba. Sľúbil si že na tejto škole problémy robiť nebude, aj keď to bude ťažké.

Komunita: Školní Akce

2. listopadu 2014 v 22:44 NOVINKY

Jelikož se admini snaží neustále vymýšlet nové a nové věci, aby vás to bavilo, další na řadě je nová komunita s názvem "Školní akce". Učitelé vás tam mohou brát do muzeí, divadel, památky, různá představení a nebo jen do přírody.
Doufáme, že se vám komunita a všechny školní akce, které naplánujeme budou líbit^^