Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Prosinec 2014

Kim Hansol/ Student

30. prosince 2014 v 13:10 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Hansol
Datum narození postavy: 15.06.1993
Skupina: Topp Dogg
Společnost: Stardom Entertaiment
Pozice: Student
Povaha: Milý, dětinský, pověrčivý, pečlivý, ohleduplný. Rád se stará o ostatní a skoro nikdy se nestane, že by měl špatnou náladu. Je stále dítě a nadchne ho všelijaká maličkost. Nerad se s někým hádá, proto skoro vždy radši ustoupí, i když má pravdu. Upovídaný, stydlivý a trochu zpomalený, občas mu trvá, než mu něco docvakne.
Šíleně rychle se dokáže upnout na lidi, které má rád.
Orientace: Bi
Příběh postavy: Už od malička byl usměvavé dítě. Ostatní brečeli, když si odřeli koleno, ale on se usmíval. Nic pro něj nebylo překážkou. Má mladšího brášku se kterým ale od dětství nevychází. Oslovuje ho hyung, přitom by to spíše měl slýchávat on. Ale díky tomu, že známí a kamarádi začali říkat, že je více cute než bratr, chytl se toho a oslovuje ho jako staršího. Jeho nejoblíbenější činností jsou hry, dokáže u toho sedět hodiny. Nevěděl vůbec, co by chtěl v budoucnu dělat, takže počítal s tím, že převezme tátovo místo. Jenže táta ho chce dát bratrovi. Snaží se, ale v jeho očích pro to zřejmě není dost dobrý. I tak na bratra nežárlí a nezačíná ho nenávidět, ani by to nešlo. Má ho rád už od jeho narození. Přesto, že mu láska z jeho strany není opětovaná, stačilo mu, když mu bratr řekl "Vypadni". Tím měl rozzářený den, protože na něj bratr přece jen promluvil, ať už to bylo sebevíce hnusné, či ponižující. Jednoho dne Hansolovo táta podal přihlášku na školu a poslal ho tam, aby sledoval bratra a mohl tátu o něm informovat.

Kwon JiYong/ Student

22. prosince 2014 v 3:39 POSTAVY

--
Jméno : Kwon Ji Yong
Věk : 26 let (18. srpna 1988)
Čas denně : Tak 2 hoďky
Společnost : BigBang
Pozice : Student
Povaha : Rád zpívá, je zručný a šikovný, rád objevuje a zkouší něco nového, jen poslední dobou neměl moc čas na učení, tak to musí dohnat. Zatím ale je dost pozadu. Umí si postavit hlavu a jít za svým cílem. Má přátelskou povahu a sedne si skoro z každým. Pomáhá slabším se bránit.
Sexuální orientace : Bi
Příběh : Vyrůstal v chudší rodině jako jeden ze dvou sourozenců. Měl malou sestřičku, o kterou se často staral, bránil ji a měl ji moc rád. Ve škole měl průměrné známky a byl obětí šikany. To ho zocelilo a začal na sobě makat, aby se jim jednou mohl postavit. Teď už se ničeho nebojí a je odhodlaný dostat se až tam, kam by chtěl. Když uslyšel o škole, která je zaměřená na všechny obory světa, dlouho se toulal po různých brigádách, aby si našetřil a rozhodl se - i když to má od domova daleko a nebude vídat celou svou rodinu, kterou mál tak rád - zkusit své štěstí a splnit si sen…

Nam Woohyun/ Student

20. prosince 2014 v 16:34 POSTAVY

Jméno postavy - Nam WooHyun
Datum narození - 8. 2. 1991
Skupina - Infinite
Společnost - Woollim Entertainment
Pozice - student
Povaha - Hynnie je veselý člověk. Užívá si života jak se dá a máloco a koho bere vážně. Je zábavný, vtipný a milý~ vždycky byl spíš sígr, než hodný kluk. Má rád společnost, rád se baví. Na druhou stranu, ten, kdo si získá jeho důvěru a koho si oblíbí, toho nikdy nenechá ve štychu. A když miluje, tak napořád~
Sexuální orientace - Bisexuál
Příběh postavy - Woohyunnie pochází z bohaté a zazobané rodiny. Jeho rodiče na něj nikdy neměli moc času, staraly se o jiné věci než o syna, kterého koneckonců k životu nepotřebovali. I přes to měl Hyunnie díky své společenské povaze hodně známých, ale nikdy nikomu nevěřil na tolik. Není naivní, komu se dnes dá věřit? Takových je málo~
Učil se celkem dobře, navíc ho život studenta bavil, proto se rozhodl jít dál a vybral si právě Korean University^^

Lee Donghae/ Zdravotník

9. prosince 2014 v 17:12 POSTAVY

Jméno postavy: Lee Donghae
Datum narození postavy: 15. 11. 1986
Skupina: Super Junior
Společnost: SM
Pozice: Zdravotník
Povaha: So...Donghae je už aj na pohĺad milý človek, ale taktiež vie byť aj zlý, keď má byť prečo. Je to také jedno malé usmievavé slniečko, ktoré najviac zo všetkého miluje Vianoce. Je milý, pozorný a ochotný. Má rád zábavu a nerad jedáva sám.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Donghae sa narodil do rodiny, v ktorej bol otec zdravotníkem a tak isto aj jeho matka. V dospelosti sa rozhodol, že pôjde v šľapajách svojich rodičov. Strašne moc miloval spev a tanec. Prihlásil sa teda na univerzitu, kde by to bolo pre neho ideálne...teda na KU~ dúfa, že to pôjde.

Lee HyukJae/ Student

7. prosince 2014 v 1:25 POSTAVY

Jméno postavy: Lee HyukJae
Datum narození postavy: 4.4.1986
Skupina: Super Junior
Společnost: SM
Pozice: Student
Povaha: s prvního pohledu si člověk může říct že Divný, ale není tomu tak musí ho člověk poznat aby poznal jaký ve skutečnosti je. Miluje Rep a umí hodně dobře tancovat. Někdy se chová hodně praštěně ve společnosti přátel. Podle lidí je hodně vtipnej. Když je mu smutno chce být sám.
Sexuální orientace: Homosexuál
Příběh postavy: Když se narodil nikdo ho neměl rád. Jeho rodina nebyla nikterak bohatá žili v malém domku. Když ho jednoho dne sestra tajně přihlásila do taneční soutěže hodně se bál ukázat, ale nakonec se zůčastnil a lidem se to hodně líbilo díky jednomu vystoupení ho začli mít hodně rádi tak se rozhodl že svůj talent jen tak nezahodí a přihlásil se na KU. Jeho první otázka bude ''Mohu si vzít sebou svého mazlíčka?''

Park ShinHye/ Sekretářka zástupce ředitele

7. prosince 2014 v 1:11 POSTAVY

Jméno postavy: Park Shin Hye
Datum narození: 18.února 1990
Skupina: Herečka/ sólo
Společnost: -
Pozice: Sekretářka zástupce ředitele
Povaha: Udělala by pro přátele všechno, usměvavá, klidná, společenská. Více jedná a až potom přemýšlí, neopatrná, nepozorná. Dokáže usnout na jakémkoliv místě, nejčastějcí je to asi autobus, jiné dopravní prostředky a nebo veřejná místa, kde se může opřít. Upřímná, neumí lhát a kdy na to přijde, dokáže být i stydlivá.
Orientace: Hetero
Příběh postavy: Její rodina nemá moc peněz, ale i tak se jí snažili dávat vše, co měli. Proto je štědrá a rozdavačná i ona. Přesně jak se říká, kdo nemá, ten dává a kdo má, ten bere. Vždycky má na tváři úsměv, i když občas má také své chvilky.. kdo ne. Na základní škole měla hodně přátel, bohužel ale nerozezná pravé přátele a ty falešné, co ji jen využívají a má to dodnes. Je snadno ovlivnitelná a udělá zkrátka vše, o co jí požádáte. Pomáhá rodičům s penězy a tak má brigádu, naží se co nejvíce může a moc toho nenaspí, proto usne kdekoliv se jí vyskytne příležitost. Nemá moc ráda, když si jí někdo dobírá kvůli penězům a tak o tom převážně mlčí, ví to pouze pár lidí se kterými si je blízká. Ne, že by se za sebe styděla, ale našlo se pár, co jí kvůli tomu šikanovali. Na střední školu se poměrně srovnala. Vždycky patřila mezi snaživce. Měla dobré známky a udržovala si je, aby v budoucnu mohla vydělávat hodně peněz. Čím více člověk studuje, tím více v budoucnu má a tím se řídila. Po vystudování se rozhodla začít ve společnosti. Nepočítala s tím, že se bude mít dobře, věděla co to obnáší. Všechna ta práce, co musela pro manažera udělat a neměla skoro oddech, zatím co on si seděl v kanceláři a popíjel kafe, které mu musela sehnat až na druhé straně města. Brzy odtud odešla, protože propouštěli zaměstnance. Zkrátka..dostala padáka. Ať se snažila sebevíc a dřela nejvíce, vyhodili ji. Byla asi tři měsíce bez práce a měla pouze chvilkové brigády po restauracích, než se jí podařilo získat místo sekretářky na jedné univerzitě. Řekla si, že tentokrát to může být jiné. Přeci jen..nebude to firma, ale škola, tudíž by nemusel její nadřízený chtít hromadu věcí.