Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Leden 2015

Shin Jiho/ Student

31. ledna 2015 v 0:46 POSTAVY

Jméno postavy: Shin Jiho
Datum narození postavy: 3.2.1994
Skupina: Topp Dogg
Společnost: Stardom Ent
Student
Povaha: na první pohled lehkomyslný,bezstarostný, veselý člověk, často se jeví jako nervák, dokáže ho naštvat každá blbost a i za maličkost se umí začít prát nebo vyhrožovat. Nervozitu nebo naštvaní si léčí pitím a kouřením a nevinným sváděním patří, ale i přes jeho špatné vlastnosti má citlivou povahu, kterou si nechává sám pro sebe a jen ve výjimce dokáže před někým dát své city najevo. Výhradně když miluje.
Orientace: bi
příběh: po celou dobu bydlel v málém měste, kde se s nikým nebavil, všichni s emu vyhýbali a ti co se s ním chtěli bavit, tak je odkopnul, pak ale poznal Hansolieho, se kterým se nějakou dobu kamarádil a rozuměli si, Xero ho vždy bránil, byli jak dva bráchové, po pár letech se odstěhoval a jeho už neviděl, až teď se Xero osamostatnil od rodičů, ti mu pomohli dostat se na univerzitu, pod podmínkou, že jestli neuspěje stejně jako na předešlých školách, nebudou ho dále podporovat .. nechápu příběh.

Taewoon/ Student

29. ledna 2015 v 20:24 POSTAVY

Jméno postavy: ( Woo Jiseok ) Woo Taewoon
Datum narození: 11. 5. 1990
Skupina: Speed
Společnost: MBK Ent.
Pozice: Student
Povaha: Odmalička se spoléhá jen sám na sebe a nikomu nevěří ani slůvko. Nebaví se moc s novými lidmi a má rád své soukromí. Neni zlý, ale je tak trošku ignorant.
Orientace: Bi
Příběh: Woonie se narodil do celkem bohaté rodiny, jenomže po porodu ho matka odložila k babičce a už jí nikdy neviděl. Ani neměl ponětí, kdo by mohl být jeho otec. Vše, co věděl o rodičích, což toho moc nebylo, se dozvěděl akorát z vyprávění své babičky. Jeho otec byl prý nějaký bohatý chlápek a jeho matka se ho bála a tak ho před ním utajila, zatímco byl na rok v Japonsku. Porodila a hodila Jiseoka na krk své matce. Jeho původní jméno je Woo Jiseok, ale aby ho náhodou někde jeho biologický otec nevyčmuchal, nechala mu ho změnit na Taewoona. Vždycky toužil matku poznat, ale na druhou stranu se bál, že by byl zklamaný a tak se rozhodl na ní úplně zapomenout. S babčou se mu žilo dobře, vykrmovala ho, rozmazlovala a celkově se snažila nahradit rodiče, ale když Taewoonovi bimblo 18 let, babča zemřela. Nenesl to moc dobře a od té doby se straní od lidí a už si nikoho k sobě nepouští. Jeho matka mu pořád posílala peníze, ale on je přestal vyzvedávat, protože si řekl, že se o sebe postará sám. Ignoruje lidi kolem sebe, ale pořád tajně touží poznat rodiče.. I když dobře ví, že by toho mohl litovat.

Yoo Kwon/ Student

7. ledna 2015 v 19:28 POSTAVY


Jméno postavy: Kim Yoo Kwon
Datum narození postavy: 9.4.1992
Skupina: Block b
Pozice: Student
Povaha: Milý, hodný, kamarádský. Má moc rád nové lidi. Rád se courá venku s přáteli a je moc společenský.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Jako malý vyrůstal v chudobě. Zpíval, tak kde mohl a byl skromný. Měl také moc rád hudbu. Později se mu začal líbit jiný styl a tak se tak i začal oblékat. Později se naučil i tančit. A našel přátele v Block B.

Lee Jongsuk/ Zástupce ředitele

4. ledna 2015 v 16:12 POSTAVY

Jméno postavy: Lee Jong Suk
Datum narození postavy: 14.9.1989
Skupina: Herec, model
Pozice: Zástupce ředitele
Povaha: Má všechno totálně u pr*ele. Je namyšlený a hlavně hodně sprostý. Co na jazyku to vysloví. S nikým se nikdy nějak nepáral. Byl vždy ten, co musel mít pravdu, jinak bylo zle. Rád se pral. Pokud s ním někdo nesouhlasil, tak skončila jeho hlava v záchodě, nebo v popelnici. Nedá se o něm říci, že je to hodný člověk ani, že by někomu pomohl. Je hodně škodolibý, ale třeba se někdy tento badass změní a bude normálním člověkem jako ostatní.
Sexuální orientace: Hetero
Příběh postavy: Narodil se do bohaté rodiny. Jeho matka umřela po porodu, takže zůstal jenom s otcem, který si raději najímal chůvy, aby mohl být v práci, než aby byl se svým synem doma. Jong Suk rostl, ale stal se z něj průšvihář, už ve škole šikanoval šprty a přímo se v tom vyžíval. Vždycky se hádal s otcem, jakmile kvůli němu musel do ředitelny, že udělal nějaký průser. Jeho otec si myslel, že už to s ním nezvládne, proto si našel přítelkyni a myslel si, že se Jong Suk zklidní, když bude mít náhradní matku. Jednoho dne vzal otec na oběd Jong Suka a jeho přítelkyni s dcerou. Jong Sukovi se to nelíbilo a raději odešel z celého oběda. Nelíbilo se mu to, že otec nahradí jeho matku jen tak. Proto se z něj stala ještě větší svině. Byl i jednou v cele, kvůli zločinu, který spáchal. Jenže díky otci dostal jen podmínku. Otec, který ho už měl dost, ho poslal na školu s tím, že tam bude dělat zástupce ředitele, aby se taky naučil konečně žít z vlastních peněz. Jong Sukovi se tam ani trochu nechtělo. Starat se o nějaké děcka. Proč? Bude na ně zlý, nebo-li přísnější. On přeci není student a bude mít on klid. Nechtěl se s ním nějak namáhat.ZMĚNY INFO~

2. ledna 2015 v 9:49 NOVINKY
Novinky ~
- Zrušené absence

- Nové komunity: Nápady a střížnosti & Učitelská komunita
(Odkazy najdete ve článku s komunitami)

- Nové pravidlo hodin! Platí pouze pro učitele. V založené komunitě pro učitele se můžete domlouvat kdo kdy bude mít hodinu. Zavedli jsme pravidlo pouze 1 h týdně a to aby nebyly hodiny přímo za sebou a dalo se to stíhat.
Příklad: Pokud napíše někdo, že má hodinu ve středu (či jiný den v týdnu), tak další hodinu může učitel udělat až následující týden, který začíná od pondělí. Ať už je to pro jakoukoliv třídu. (Samozřejmě bude dobré, aby si další učitel vybral jinou třídu, než předchozí) Informace a oznámení o hodině by učitelé měli psát do komunity Rozpis hodin, nikoliv do tříd.
Pokud si někdo z učitelů vezme hodinu pro třídu př.: A, nemusíte čekat celý týden, než si budete moct vzít hodinu vy, ale můžete udělat hodinu pro př.: A2 ten samý týden. Pak ale platí pravidlo čekání, pokud budou obě zabrané, další učitel musí počkat. Toto pravidlo se změnilo kvůli novým třídám na které by se kvůli čekání vůbec nedostalo. Takže pokud vám někdo "sebere" hodinu pro třídu, vezměte si třídu s označením 2. Poté počkejte další týden, než si můžete vzít další hodinu ať už pro třídu bez označení a nebo s označením 2. (Platí pro učitele)
- AC, kterým vás strašíme už zhruba měsíc, bude buď na konci ledna a nebo začátek únoru.

- Nové třídy! Protože bylo studentů moc, rozhodli jsme se pro nadělání nových tříd a to úplně ty samé, akorát s označením A2, B2 a C2.