Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Březen 2015

Han Sang Hyuk/ Student

22. března 2015 v 1:54 POSTAVY

Jméno postavy: Han Sang Hyuk
Datum narození postavy: 5. Července 1995
Skupina: Vixx
Společnost: Jellyfish Entertainment
Pozice: Student
Povaha: Ohleduplný mladík, který má rád svoje soukromí. Je tak trochu blázen. Má rád zábavu a občas si dobírá lidi, ale je na to hodně opatrný. Dokáže vybuchnout, ale jen když ho někdo vážně naštve. Miluje svoje pohodlí, které je u něj na prvním místě. Miluje svojí rodinu, kterou by za nic nevyměnil.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodil se do rodiny, která vlastnila podnik s jídlem. Každou chvíli se stěhovali a nikde nezůstali dlouho. Má staršího bratra, kterého měl vždycky hrozně rád, ale život je odloučil. Jeho bratr byl spíše takový problémový a on byl ten hodný, ale každý mu říkal jak se v něčem podobá svému bráchovi. Jednoho dne se rodiče rozhodli, že odjedou ze Seoulu na venkov. Jeho bratr zůstal ve městě a on odjel s rodiči, ale po nějaké době mu začal brácha chybět, proto se rozhodl, že za ním odjede zpět.Pomohl rodičům vydělat dostatek peněz a sám si šetřil bokem aby se mohl vrátit do Seoulu na školu kam chodí jeho bratr. Udělal proto cokoliv aby ho rodiče pustili, až nakonec mu řekli, že může odjet na školu, kterou ho přijali. Byl neskutečně rád a vydal se hledat svého bratra na školu.

Kim Seok Jin/ Student

22. března 2015 v 1:34 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Seok Jin
Datum narození postavy: 4.prosinec 1992
Skupina: BTS
Společnost: iBigHit
Pozice: Student
Povaha: Klidný člověk, který má svojí tvrdohlavost, ale dokáže být vážně až moc tvrdohlavý, když jde o nějaké věci. Přátelský a bláznivý člověk. Má klidnou povahu, ale když se jedná o lidi co má rád dokáže být i vážně ošklivý, ale to jen při nějakých nutných případech.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Jin se narodil do bohaté rodiny. Má bratra a sestru. Jin byl vždycky ten kdo poslouchal. Jelikož chtěl jít ve stopách svého otce, který byl celkem úspěšný ve své práci. Jenže jeho sen byl se i učit aby byl nejlepší z celé rodiny. Dokázal se s tím se svým bratrem hádat furt kdo je chytřejší, ale vždycky vyhrál Jin. Proto se.přihlásil i na školu Korean university aby věděl daleko více než doposud. Chtěl co nejvíce vědět aby byl ještě chytřejší než kdy předtím.

Lee Jinki/ Učitel matematiky

9. března 2015 v 0:33 POSTAVY

Jméno postavy: Lee Jinki
Datum narození postavy: 14. 12. 1989
Skupina: SHINee
Společnost: SM Ent.
Pozice: Učiteľ matematiky
Povaha: Vykazuje pokojný, tichý a pozorný osobnosť. Len zriedka ho niečo zaskočí a je pre každú srandu. Rád pomôže ak je treba, je jedno že ju nepozná. Na hodinách vyžaduje rešpekt a dochvíľnosť ale nevyžaduje formality. Medzi je záľuby patrí spev, hra na klavír, mandarínština, basketbal a angličtina, nevie moc variť.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodil sa do bohatej rodiny. Jeho snom už od detstva bolo stať sa učiteľom. Rodičia to nechceli akceptovať, nútilo ho chodiť na rôzne akcie ktoré nenávidí. Už do začiatku si šiel po svojom, nikdy pre neho nebolo riadiť rodinný firmu. Až počas štúdia si našiel obor ktorý sa zapáčil na toľko že sa ho rozhodol vyučovať. Ešte počas školy chodil po iných školách a ako stážista si začal vyberať miesto kde by sa mu učilo dobre. Priatelia mu poradili že také miesto je Korean University a tak podal žiadosť na pozíciu profesora.

Lee Hyeri/ Studentka B2

9. března 2015 v 0:29 POSTAVY

Jméno postavy: Lee Hyeri
Datum narození postavy: 9. června 1994
Skupina: Girl's Day
Společnost: Dream Tea Entertainment
Pozice: Studentka
Povaha: Drží se zásady "jak ty ke mně, tak já k tobě". Buďte na ní milí a ona bude i na vás~ Většinou se ale ke všem snaží chovat přátelsky. To jen pokud má špatnou náladu, umí být pěkně nepříjemná. Ráda se seznamuje s novými lidmi, jediný problém je její stydlivost. Ze začátku je vždycky tichá a stydlivá, ale jakmile někoho pozná blíže a rozumí si s ním, dokáže prokecat hodiny. Taky pak bývá celkem praštěná. Není moc časté, aby jste jí viděli bez úsměvu na tváři. Není to tak, že by byla optimista. Uvědomuje si moc dobře, že život není peříčko a nedívá se na svět přes růžové brýle. Je prostě realista. Ale skrz ten úsměv se naučila skrývat svou bolest, kterou nechce dát znát. Je spíše introvert a tak si nechává své pocity pro sebe a nikomu se nesvěřuje. Radši lidem naslouchá a nesnáší, když vidí její blízké jakkoli trpět. Má jen pár dobrých přátel, jelikož získat si její plnou důvěru je těžké. Zároveň se také bojí na někoho upnout, protože by nesnesla, kdyby dotyčnou osobu ztratila. Nemá ráda hádky. Ale když na to přijde, dokáže se ubránit a jelikož je tvrdohlavá, stojí si za svým.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Hyeri se narodila do poměrně bohaté rodiny. Když jí bylo 7 let, její matka bohužel zemřela. Byla sice ještě malá, ale byla z toho zdrcená. Neustále jí hledala a nechtěla pochopit, že je pryč. Nesnesla, že ji nemá u sebe. Dodnes je Hyeri velice citlivá, když přijde na téma matka. Pokaždé, když na ní pomyslí, hrnou se jí slzy do očí. Zbyly jí pouze vzpomínky. Dlouhá léta vyrůstala jen s tátou, kterého taky velice milovala. Vyhovovalo jí to tak, nechtěla žádnou novou mámu. Nikdo nemohl nahradit tu její. Jenže po nějaké době přišel otec domů s přítelkyní. Nakonec se i vzali a ona se stala Hyerinou macechou. Chovala se před otcem k Hyeri strašně hodně a dělala, jak jí kdoví moc má ráda. Jenže pokaždé, když spolu byli sami, byla na ní hnusná. Nejhorší bylo, když otec odjížděl na služební cesty. Byla s macechou celé dny sama. To bylo utrpení. Občas se i stávalo, že se bála jít domů ze školy, když věděla, že otec není doma. Nejednou jí totiž macecha uhodila. Hyeri se to všechno snažila několikrát otci říct, ale ten jí nikdy nebral vážně až to nakonec vzdala. Tehdy se začala více uzavírat do sebe. Našla si zálibu v knížkách, protože to byl její jediný únik před realitou. V jednu chvíli začala dokonce padat do depresí. Jenže pak si vzpomněla na svojí milovanou maminku, vzchopila se a znovu se postavila na nohy. Kvůli ní musela být silná. Začala hledat způsob, jak by mohla uniknout ze spárů macechy a přestat se konečně bát. Jakmile se dozvěděla o KU, věděla, že právě to potřebuje. Podala si přihlášku a byla nadšená, když ji přijali... Konečně mohla být volná.

HanGeng/ Učitel tance

3. března 2015 v 22:39 POSTAVY

Jméno postavy: Han Geng
Datum narození: 9. 2. 1984
Skupina: Super Junior (ex)
Společnost: SM
Pozice: učitel (tanec)
Povaha: Hannie je milý a klidný člověk. Je rozvážný, pracovitý a cílevědomý. Co se týče jeho práce i osobního života je svědomitý a poctivý . Také je hodně citlivý a empatický~ prostě anděl~^^
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Od malička ho přitahovalo umění, a to nejen tanec, ale i zpěv a herectví. Pocházel z chudé rodiny, ale ani přesto se nevzdal svého snu a dřel na sobě, především v tanci, který byl v jeho čtvrti uznáván~ vystudoval taneční konzervatoř a pedagogiku a tohle je jeho první místo po škole~ co se týče jeho osobního života, hodně si toho prošel. Bohužel to nebylo nic moc pozitivního a po poslední ráně si řekl, že už nikoho milovat nebude... nikdy... svoje srdce si úzkostlivě brání a jen tak někoho si k sobě nepustí~

Cha Hakyeon/ Student

3. března 2015 v 19:42 POSTAVY

Jméno postavy: Cha Hakyeon
Datum narození postavy: 30.6.1990
Skupina: VIXX
Pozice: Student
Společnost: Jellyfish
Povaha: Vznětlivá, ale i klidná. Umí se ovládat. Pokud se naštve, může to dopadnout i rvačkou. Na druhou stranu nestojí o konflikty a vyhýbá se hádkám...ale stane se i, že si začne on, protože rád provokuje. Upovídaný, kompromisní a vůdčí typ. Co má na jazyku, to řekne. Nedělá mu problém říct lidem pravdu do očí a stojí si za svým názorem. Derp, středem pozornosti, aniž by o to většinou stál. Svým výstupem je troublemaker. Špatnou náladu nepřenáší na ostatní, radši se někam zavře a je sám, aby nebyl zbytečně protivný. Netrpělivý, vše by měl nejradši hned a nečekal na nic. Rád kazí ostatním image, stejně jako se od něj dočkáte spoilerů a prozrazování tajemství, či děje ve vašem oblíbeném seriálu/filmu/knížce.. Můžete se na něj v problémech spolehnout, ať už jsou jakékoliv.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Odmalička se za ním táhly všelijaké problémy. Rozbitá okna ve škole, ničení majetku, drzost, absence.. Ale za většinu problému v podstatě ani nemohl. Vždycky si je bral na sebe, aby kryl ostatní a měl u nich za to respekt a vážili si ho. Kamarádů neměl nikdy málo a tak nezažil nešťastné dětství. Jen jeho rodiče už na střední přestalo bavit tahat ho z průšvihů a ošetřovat mu modřiny. Ne, že by se pral rád a byl to jeho koníček, ale měl pro to důvod a tím byla rodina. Nadávky na něj mu nevadily, ať si každý říká, co chce. Ale jakmile zmínili rodinu, pral se. Nepocházel z nějak extra bohaté rodiny, ale ani chudé. Měl vše, co chtěl a jeho rodina vlastnila podnik s jídlem. Častokrát se stěhovali a dlouho nikde nevydržel Až poslední tři roky zůstal v Soulu. To už ale jeho rodičům přišlo moc a chtěli znovu pryč. Navíc se dostali do tísně. Partička kluků jim zdemolovala podnik a opakovalo se to několikrát. Dostali se do dluhů a radši než, aby spláceli podnik, který stejně někdo bude demolovat, rozhodli se ho prodat. Sice ty kluky Hakyeon našel a dal jim co proto, ale i tak už bylo pozdě a navíc se kvůli tomu dostal na policii. Samozřejmě, že zapřel své kamarády, že by mu pomáhali, i když bylo zcela jasné, že nemohl deset lidí zmlátit sám. Policie to dotáhla až do školy, takže z ní byl vyhozen. To už se jeho rodičům vůbec nelíbilo a chtěli aby i on s nimi odjel na venkov, kde budou pracovat. Hned to zamítl, jako jeho budoucnost se mu to vůbec nedálo. Dali mu na výběr. Buď jiná škola v Soulu a nebo venkov. Vybral si raději školu. Výhled na budoucí práci nemá, ani neví, čím by chtěl být. Doufá, že se jeho rodina po nějaké době vrátí zpátky do Soulu.

Choi Sungmin/ Student

1. března 2015 v 17:55 POSTAVY

Jméno postavy: Choi Sungmin
Datum narození postavy: 7.12.1995
Skupina: Speed
Společnost: MBK Ent.
Pozice: Student
Povaha: Milý, rád pomáha a je málo spoločenský, ale dokáže byť aj drzý a rád sa túli. Je to taký mix všetkých vlastností. Radšej presedí celý večer doma s knihou, než aby šiel niekam von. Je veľmi naivný a ľahko si ho človek dokáže obtočiť okolo prstu. Snaží sa všetkých potešiť a všetko robí na dvesto percent.
Sexuální orientace: Homo
Příběh postavy: Svojich rodičov nikdy nepoznal, zomreli keď bol veľmi malý, čiže si na nich nepamätá. Vychovávali ho starý rodičia, ktorí ho veľmi rozmaznávali, ale nikdy z nebol nebol taký ten rozmaznaný fagan. Práve naopak, vždy bol milý, láskavý a rád pomáhal. Trochu mal obavy keď zistil svoju orientáciu ako na to budú reagovať jeho starý rodičia, ale tí to vzali bez problémov. Vraj im to nevadí, takže bol rád. Nikdy sa za to nehanbil, veď za to nemôže a berie to tak, že je taký ako je. V škole mu to nešlo síce najlepšie, ale snažil sa aj keď jeho prospech bol zlý. Nikdy to však nebolo také aby prepadol, ale prechádzala cez ročníky len tak tak. Po strednej škole, nemal ani tušenie čo by chcel robiť, preto keď mu starká navrhla aby šiel na KU súhlasil s tým. Tak ešte chvíľu bude študovať a potom snáď zistí čo by ho v živote bavilo~