Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Duben 2015

Lee Hyori/Inspektorka

22. dubna 2015 v 1:18 POSTAVY

Jméno postavy: Lee Hyori
Datum narození postavy: 10.5.1979
Skupina: --
Společnost: --
Pozice: Inspektorka
Povaha: Uzavřená, plachá a stydlivá dívka. Nerada středem pozornosti. Lidem okolo sebe se nesvěřuje, i když jí něco velmi trápí. Je nevýrazná, moc často nemluví, přesto je láskyplná a velmi ochotná. Pro ostatní by udělala cokoliv, i kdyby jí to mělo stát život.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Hyori je jedináček. Rodiče se rozvedli, když jí bylo 12. Vše proběhlo v klidu a tak se to na ní moc nepoznamenalo. Rodiče spolu mají stále velmi dobrý vztah, takže to nebylo nic hektického. Sice se pak musela uskromnit, ale to jí vůbec nevadilo. Pomáhala matce v domácnosti a školu taky zvládala dobře. Chodila na brigády, i když musela obětovat volný čas s přáteli. Všechny peníze, které vydělala, dávala matce na domácnost. Nevadilo jí to. Byla ráda, že může aspoň trošku pomoct. Sama našla školu, která není moc drahá i když to nebyl obor, který by jí bavil. Když jí matka řekla, že dávala peníze stranou aby mohla jít na jakou školu si bude jen přát, nemohla Hyori uvěřit a nechtěla takovou částku od matky přijmout. Nakonec jí matka přemluvila a společně vybraly KU. Na Ku byla přijata a školu vystudovala. Jelikož se jí tam zalíbilo, rozhodla se tam zůstat a působit zde jako školní inspektorka.

Kim Hyoyeon/ Studentka

22. dubna 2015 v 1:04 POSTAVY

jméno: Kim Hyoyeon
datum narození: 22.9.1989
skupina: Girls Generation
společnost: SM
pozice: student
Povaha: trochu uzavřená, nepřístupná, ale to je jen vnější skořápka. Jakmile jednou někoho dostatečně pozná a uzná za svého přítele, nenajdete vřelejšího človíčka. Pak je praštěná, milá, ztřeštěná, pro kamaráda udělá vše. Přesto si pořád uchovává svoji uzavřenost.
Sex orientace: Bi
Příběh: Hyo vždycky byla ta tichá holka vzadu. V ničem nevynikala, prostě proplouvala s davem. Dokud ovšem neuslyšela hudbu a nezačala tancovat. Lidé na škole si jí nevšímali, protože ona žila ve svém vlastním světě a nebyla dostatečně divná na to, aby ji někdo šikanoval. Jenomže jednou ji ve zkušebně uviděla jiná slečna a začala ji v tancování podporovat. Jak šel čas, z dívek se stal pár, jak na parketu, tak v životě. Nějakou dobu to spolu takhle táhly a svůj skutečný vztah držely v tajnosti. Jenomže to nemohlo mít dlouhého trvání a ani nemělo. Všechno se provalilo a následný hurikán je obě rozdělil a najednou už nebyly tak nezajímavé pro školní potížisty. Ani jedna z nich to neustála, Hyo ovšem vydržela o chvíli déle, jen aby viděla, jak její milovaná od ní navždy odchází. To pro ni byla poslední kapka, se kterou se rozhodla změnit školu a volba padla na KU ...

Sandeul/ Student B2

5. dubna 2015 v 4:35 POSTAVY


Jméno postavy: Lee Jung Hwan
Datum narození postavy: 20.3.1992
Skupina: B1A4
Společnost: WM Enter Entertainment
Pozice: Student
Povaha: Milý, přátelský, veselý a praštěný. Cokoliv se mu zamlouvá, přidá se. Bere ohledy na ostatní a snaží se všem vyjít vstříc. Mění rychle nálady. Spíše je vysmátý, než v depresích, ale pokud to na něj padne, zaleze do postele a nebo se prochází, hlavně má ale sluchátka v uších. Všechno řeší po svém a není moc trpělivý. Rád vaří a dokáže se u toho pořádně vyřádit. Je známý svým divným chováním. Někdy je až moc nadšený a vypadá to.. zvláštně. Nezajímá ho, co si o něm kdo myslí a proto se za něj trošku možná kamarádi venku stydí. Ale i tak ho snad berou a nelámou si hlavu. Lehko se nachytá a trvá mu, než něco pochopí. Zvažuje si vždy plusy a mínusy, pokud se nemůže rozhodnout. Je vybíravý v jídle, ale sní toho hodně. Stará se o sebe a málokdy onemocní. Snaživec, snílek a pohodář. Umí rozesmát a utěšit. Má dny, kdy je se sebou spokojený ale naopak i dny, kdy se nepodívá do zrcadla, protože si nepřijde pěkný.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Narodil se jako první dítě. Moc se prát neuměl, ale stejně se s bráchou rval. Jejich rvačky dopadaly většinou tak, že se skončil na zádech. Jeho rodiče mu dopřávali a nikdy si nestěžoval. Chodil na různé kroužky a ve škole mu to šlo. Četl knížky, měl o všem přehled a byl oblíbený. Už odmalička neustále lítal venku s kamarády a to se nezměnilo. Kolektiv má rád a naopak samota mu také nevadí. Dokáže se zabavit, i když s přáteli je to lepší. Jako dítě trpěl trochu nadváhou a nosil brýle. Postupem času ale zhubl, protože ho neustále někdo káral, že to bude mít v životě těžké. Samotnému se mu zdálo, že by bylo lepší, kdyby zhubl. A tak více cvičil, změnil trochu stravu a brýle vyměnil za čočky. Všechny překvapil, když přišel z ničeho nic bez nich a navíc si obarvil vlasy. Jinak se oblékal a i v chování se trochu změnil. Nástupem do vyššího ročníku se více věnoval rodině a svým koníčkům, přesto ale stále chodil s kamarády ven a měl každý den nabitý. Vstával brzy ráno a neměl ani chvilku času, kdyby se nudil, vždy něco našel. Nastal okamžik rozhodování pro střední školu. Popravdě se nemohl rozhodnout a jeho rodiče nebyli tací, že by ho tlačili tam, kam chtějí oni. Dali mu sice na výběr pár jmen, ale výběr si volil sám. Nakonec nechal x škol stranou a rozhodl se pro KU, protože kdykoliv může stejně zvolit jinou a navíc tam několik jeho přátel šlo, tak proč ne? Doufá, že zapadne, ale podle všeho by s tím neměl být problém. Přizpůsobí a pokusí se vycházet se zdejšími.

Taemin/ Student

2. dubna 2015 v 0:19 POSTAVY

Jméno postavy: Taemin Lee
Datum narození postavy: 18.7.1993
Skupina: Shinee
Společnost: SM
Pozice: Student
Povaha: Tae je malý legrační magic hand, ztrácející všechno co může (i sám sebe). Rád provokuje, dělá si legraci z ostatních a usmívá se jako sluníčko. Pořád vypadá jako andílek, který se při porodu neuměl rozhodnout zda chce vypadat jako holka nebo kluk. Jeho vášní je hudba a tanec. Miluje Jacsona a má tendenci se pořád vrtět. Prošel si třemi těžkými rozchody a od té doby má problém jen tak někomu věřit, jenže je hodně naivní takže vždycky spadne do dalšího problému. Miluje banánové mléko a chtěl by procestovat celý svět. Někdy má problémy s vyjadřováním emocí. Než aby narovinu řekl co se děje, tak lidi odežene a bude si sám trpět
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Taemin se dostal na univerzitu celkem mklasickým způsobem. Rozhodoval se co bude dělat dál a nakonec ho zaujala tato škola. Rodiče ho plně podporují. Má s nimi perfektní vztak až na pár hádek s bratrem, kterého ale také i přes jeho vzteklou povahu má rád.