Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Květen 2015

*NOVÁ PRAVIDLA*

23. května 2015 v 4:01 RPG
*NOVÁ PRAVIDLA*
1. Právo odmítnout ovlivnění/telepatii: Pokud s někým hrajete a ten někdo jakýmkoliv způsobem ovlivní vaši postavu (napíše, že děláte něco, co neděláte a podobně), máte právo napsat (ooc: odmítám "tohle a tohle" do uvozovek vepíšete ono ovlivnění). To stejné s telepatií postav. Pokud jste v soukromí dělali něco, o čem váš spoluhráč nemůže vědět a najednou vám o tom povídá, máte právo stejným způsobem odmítnout konverzaci.

2. Povinnost přijmout odmítnutí: Pokud vaše postava ovládá telekinezi nebo telepatii, přejmenujte ji na Copperfielda a najděte si příslušnou RPG. Pokud hrajete tady s námi - obyčejnými lidmi - a někdo vám napíše odmítnutí (ovlivnili jste jejich postavu, mluvili jste o věcech, o kterých vaše postava nemůže mít ani tušení), musíte odmítnutí přijmout. Smazat komentář, ve kterém je psané a napsat nový.

3. Rozepisujte se: Ono se vážně blbě hraje s člověkem, co vám na slohovku, která by obstála u maturity odepíše jednou větou. Takže minimálně 4 řádečky, ano, bobánci? :)

Hanbin/ Student B

17. května 2015 v 17:20 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Hanbin
Datum narození postavy: 10.22.1996
Skupina: iKON
Společnost: YG ent
Pozice: Student
Povaha: Perfekcionista, ktorý musí mať všetko dokonalé a podľa svojích predstáv. Nerád hovorí o svojich problémoch, všetko si necháva pre seba. Nikdy nepovie nič na rovinu, bojí sa, že ublíži ľuďom. Má dokonca problém vyjadriť svoje city. Nemotá sa to vecí , ktoré nie sú jeho záležitosťou.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Nikdy nebol ničím zvláštny, iný než ostatný. Vyrastal v normálne rodine s mamou, ocom a mladšou sestričkou. Jeho koníčkom bol rap a tanec, písal si svoje texty a nahrával vlastné mixtapy~ Mal jedného najlepšieho kamaráta Bobbyho, s ktorým robil všetky blbosti. Boli ako nerozlučná dvojka, všetko robili spolu. Bobby bol jediný človek s ktorým sa rozprával o všetko. Všetko čo ho trápilo vravel len a len jemu. Keď skončili strednú, dohodli sa, že spolu pôjdu na KU, kde sa našťastie obaja dostali a tak môžu ďalej spolu tráviť čas.

Leo/ Student B2

16. května 2015 v 22:29 POSTAVY

Jméno postavy: Jung TaekWoon (Leo)
Skupina: Vixx
Společnost: Jellfish Enter.
Pozice: student
Povaha: Leo je tichý, moc s nikým nemluví. Nerad je středem pozornosti. Velice chytrý a taky pohledný. Miluje zvířata a děti, když je s něma, umí se rozkecat.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Leo, takhle ho už od mala nazývali, vyrůstal v bohaté rodině. Matka soudkyně a otec nejvyšší generál od policie. Má ještě jednu starší sestru. Už od mala byl takový, že se moc nekomunikoval. Možná to bylo kvůli tomu, že otec mu stanovil tvrdší režim. Vždy měl vše připravený co bude dělat ten daný den. Je to sportovec a nejvíce ho baví šerm. Pak se začal věnovat i zpěvu a neposlední řadě modelinku. Rodiče do něho začali hustit ať si vybere po kom přebere žezlo. Jen on nechtěl být jako oni a tak začal hledat na jakou školu by šel. Našel jednu, která se mu zalíbila a tak poslal přihlášku a jen čekal jak to bude dál....

Sungmin/ Student A2

16. května 2015 v 22:25 POSTAVY

Jméno postavy: Lee Sungmin
Datum narození postavy: 1. ledna 1986
Skupina: Super Junior
Společnost: S.M
Pozice: student
Povaha: Je milý a docela tolerantní dá se říct i že trochu stydlivý co se týká nových lidí a prostředí. Rád využívá své roztomilosti. Je i mírumilovný ale nesnáší, když ví, že má pravdu ale ostatní se ho snaží přesvědčit o opaku. Řídí se převážně tím, jak se cítí, přetvářky mu moc dobře nejdou a nerad lže, prostě opak egoisty.
Sexuální orientace: Homosexuál
Příběh postavy: Odmalička žil v domě kde panovala harmonie a radost. Vždy měl největší oporu v rodině. Měl dokonalé dětství, avšak když se po odstěhování do jiného městě přestoupil do jiné školy, změnilo ho to. Dříve byl více otevřený a s kdekým se dokázal bavit na jakékoliv téma, nyní pomalu aby z něj člověk páčil i ty nejprimitivnější informace. Školu opustil a na své rozhodnutí se přihlásil na školu umění, kde díky jeho hlasu zastával při koncertech hlavní funkce. Ale i v této škole nebyl spokojeny a zkusil podat přihlášku na KU, byl velice překvapený když ho přijali a rozhodl se alespoň trochu odprostit od rodiny, což se mu docela i povedlo.

Park Sun-Young/Student B

4. května 2015 v 20:17 POSTAVY
Jméno postavy: Park Sun-Young (Luna)
Datum narození postavy: 12.8.1993
Skupina: F(x)
Společnost: SM
Pozice: Student Povaha: Usměvavá,veselá a přátelská dívčina, která je i zároveň rozený ďábel. Opravdu, když se nechá strhnout davem je pěkně jedovatá. Taky je citlivá a pokud jí něco moc ublíží zanechá chladnou hlavu. Vždy jde na ní poznat změna nálady. Vzhledem k její orientaci je však hrozně přítulná a vyžaduje nějaký zájem od ostatních....zanedbávanou Lunu vidět nechcete. i přes její proměnlivou povahu se stará o své přátele a nenechala by na ně dopustit.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Narodila se v Jeonju do celkem klidné rodiny, avšak se 2 sourozenci a to se sestrou a bratrem. Ve 13 zjistila, že nese talent na zpěv a tanec. Její sen a sourozenci ji podporovali, až na rodiče...chtěli, aby dodělala střední školu. Nenechala se stranit svého talentu a po čas střední se dostala do SM...rodiče nebyli rádi a tak pobývala v SMku dokud se jí nenaskytla možnost připojit se k KU a tak souhlasila. Zde se taky začala projevovat její drsnější povaha. Znamenalo to pro ni velkou zkušenost do života.