Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Červen 2015

Choi Jinri/ Studentka A

27. června 2015 v 23:23 POSTAVY

Jméno postavy: Choi Jinri
Datum narození postavy: 29.3.1994
Skupina: f(x)
Společnost: SM Ent.
Pozice: studentka
Povaha: Sulli možná občas působí na první dojem chladně a arogantně, ale ve skutečnosti taková vůbec není. Je to přátelská a občas krapet střelená holčina. Je pro každou srandu. Někdy se dokonce chová jako malé dítě. Když se ale naštve nebo má prostě blbou náladu, není dobré být v její blízkosti. Dokáže být hodně nepříjemná. Většinou pak řekne nějakou věc, které později lituje. Záleží jí na svých blízkých a kdykoliv je vyslechne a pomůže jim. Nerada se totiž dívá na to jak se někdo z nich trápí. Snaží se ignorovat špatné věci a soustředí se jen na věci, které jí dokáží zvednout náladu. Je prostě svá a je jí jedno, co si o ní myslí ostatní.
Příběh postavy: Narodila se do velmi bohaté rodiny. Ačkoliv se jmenuje Jinri, všichni jí odmalička říkali Sulli. Celý život si žila jako princezna. Občas se tak vážně cítila, potom jak s ní zacházelo jejich služebnictvo. Vždycky dostala cokoliv chtěla. Ačkoliv se může zdát, není to žádný rozmazlený fracek. Peníze jí ani nějak nezajímaly. Byla by mnohem radši, kdyby se jí rodiče věnovali. Jenomže ti byli pokaždé zaneprázdněny prací. V podstatě Sulli vychovalo právě jejich služebnictvo. Tohle byla jediná věc, která jí na jejím pohádkovém životě štvala. Měla soukromého učitele, takže se vyučovala doma. Dlouhá léta proti tomu Irene nic nenamítala. Jenže když vyrostla, zachtělo se jí po normálním chození do školy. Chtěla poznávat nové lidi. Začala se zajímat o KU a nakonec se rozhodla, podat si tam přihlášku.

Himchan/ Student B2

27. června 2015 v 23:19 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Him Chan
Datum narození postavy: 19. 04. 1990
Skupina: B. A. P
Společnost: TS Entertainment
Pozice: študent
Povaha: Je hyperaktivní a vždy s ňou mal problémy, už od škôly. Je občas až príliš ukecaný a je pre každú hlúposť. Rád spieva a aj rappuje, vie hrať na gitaru, husle, bubny a klavír. Rád varí ak má pre koho, je čistotný a aj čiastočne puntičkársky. Od mala rád fotografuje a jazdí na koni, čom sa stále veľmi rád venuje.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodil sa do dosť bohatej rodiny ako prvorodené dieťa, má sestru ktorú nadevše miluje. Rodiča ho už od detstva podporovali vo všetkých jeho záľubách. Už v škôlke bol príliš aktívny a vymýšľal hlúposti. Keď začal chodiť do školy vždy bol rád stredobodom a užíval si to. Bol prezidentom študentov a predseda svojej triedy aj keď jeho známky boli dosť dobré. Chodil do súkromnej internátnej školy, chýbala mu jeho rodina a tak mal v škole voľno prišiel ju navštíviť. Ten čas čo bol doma chodil často do mesta len tak túlať. Pri jednej svojej návšteve mesta stretol starého známeho Onewa, ktorý mu spomínal školu kde učí a koľko možností by mu mohla poskytnúť. Tak sa rozhodol skúsiť podať prihlášku na KU. Verí že si tam nájde veľa priateľov.

Park Junho/Zaměstnanec-Školník

7. června 2015 v 14:30 POSTAVY

Jméno postavy: Park Jun Ho (Simon)
Datum narození postavy: 29.května 1986
Skupina: DMTN
Společnost: IS Entermedia group
Pozice: Zaměstnanec - Školník
Povaha: Spíše je takové klidné povahy, ale ohledně své práce je přísný. Nenechá si sr*t na hlavu. Pokud se najde někdo, kdo by ho vážně rozčílil, tak to stojí za to. Je to romantický tip. Má kamennou tvář, ale jeho blízcí ví, že je to jen, aby vypadal drsně. Přitom takový není. Dokáže to být blázen, který nemá rád své blízké smutné, proto se je snaží všelijak rozveselit.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Simon se narodil do bohaté rodiny, která měla pod sebou pár firem. Měl normální dětství má mladší sestru a bratra, které miluje a dal by za ně ruku do ohně. Vždy byl velice hyperaktivní a udělal pár blbostí ve svém životě, ale nikdy nebude litovat toho, že se účastnil modelingu. Poznal tam totiž svojí nejlepší kamarádku, kterou bere jako svojí další sestru. Rozuměl si s ní a byla vždy pro něj oporou. Jenže odešla na školu se učit a proto on sám šel na školu jako školník, aby s ní byl co nejvíce a ještě ke všemu má na stejné škole i sourozence. Těšil se, až svojí nejlepší kamarádku zase uvidí.

Wonho/Student A

3. června 2015 v 21:58 POSTAVY

Jméno postavy: Shin Ho Seok
Datum narození postavy: 1.3.1993
Skupina: Monsta X
Společnost: Starship
Pozice: Študent
Povaha: Wonho jednoznačne nepatrí medzi plachých ľudí.Nehanbí sa povedať si svoj názor nahlas.Väčšinu času trávi vo fitku..pretože vo voľnom čase,keď sa niekde nefláka tak si dáva bacha na svoju postavu.V minulosti sa naplno venoval ako model,no teraz už ním naďalej nie je.Taekwondo? Jednoznačne je to jeho najobľúbenejšia činnosť (niekedy je to až druhá but..o prvej nebudem radšej sa vyjadrovať... kekekekeke >:3) S čím by mohol zaujať niekoho? Stačí sa na neho pozrieť ako sa občas provokatívne usmieva..no a samozrejme keď si trhá zo seba oblečenie.Ináč je to celkom milý chalan,nie je nevinný a nemusí veľmi vzťahy~.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Popri strednej škole bol model.Potreboval si nejak zarábať a keďže jeho tvár bola dokonalá na to aby bol model pre jednu agentúru tak sa do toho hneď pustil.No keď skončil strednú nevedel kam ďalej a ako model si už nechcel privyrábať,mal dostatok peňazí na vysokú školu a na iné záležitosti.Prihlásil sa na Korean University,pretože mu to viacero ľudí odporučilo.Jeden mu dokonca rozprával ako sa niekto dal dokopy s učiteľom..čoraz viac sa mu páčila táto škola a predsa len všetky požiadavky mu táto škola splňovala.Tak prečo neskúsiť a užiť si to tam?.

Daehyun/ Student A

1. června 2015 v 22:22 POSTAVY

Jméno postavy: Dae Hyun
Datum narození postavy: 11.12.1995
Skupina: B.A.P.
Společnost: TS Entertainment
Pozice: student
Povaha: Sympatický mladý kluk toužící po dobrodružství. Zajímá se o nadpřirozeno. Nechybí mu dobrý humor. Je hodně kamarádský a velmi rád si jen tak povídá o věcech co ho zajímají. Nemá rád lidi co týrají zvířata. Má rád tanec a zvířata. Rád jí exotické jídlo. Ocení lidi se stejnými zájmy.
Sexuální orientace: bisexuál
Příběh: Malí Daehyun žil šťastně s oběma rodiči. Když začal chodit do mateřské školky, tak se jeho rodiče rozvedli v hádkách. Jeho otec začal pít a brát tvrdé drogy. Odstěhoval se do jiné země a matka na výchovu malého Daehyuna zůstala sama. Když Daehyun byl předškolák odstěhovala se máma spolu s ním do většího města, protože tam dostala výhodnou pracovní nabídku. Přihlásila ho do dobré školy a koupila velmi velký dům. Finančně na tom byli opravdu dobře. Jak šel čas d Daehyun byl už ve 3.třídě zemřel mu nejlepší kamarád při autonehodě. Matka ho brala k psychiatrovi, aby se zotavil. zhoršili se mu známky a začali ho šikanovat ve škole. V 7. třídě se všechno zlepšilo. Od první schůzky psal svému zesnulému kamarádovi. Známky se mu zlepšily na dvojky, našel si dobrou partu a seznámil s holkou, s kterou byl velký kamarád. Ta však musela v 15 odjet na druhou stranu světa a tak Daehyun přišel o další přátelství. Po skončení střední školy, kterou dokončil s velmi dobrým hodnocením se rozhodl jít studovat na KU.

Changkyun/ Student B

1. června 2015 v 19:15 POSTAVY

Jméno postavy: Lim Changkyun (I'M)
Datum narození postavy: 26.1.1996
Skupina: Monsta X
Společnost: Starship
Pozice: Student
Povaha: Milý kluk, který má rád zábavu a své přátelé. Sice občas dokáže vybouchnout, ale k tomu, už musí mít velký důvod. Jeho blízké chrání jak nejvíce dokáže. Nedokázal by být hnusný ani protivný. Jenže co se ještě nemůže stát? Jednou si tohle období, taky určitě zažije a on to věděl.
Sexuální orientace: Hetero
Příběh postavy: Narodil se do bohaté rodiny. Jeho matka a otec mají vlastní firmu, kterou má pak zdědit on a jeho starší bratr. Jeho bratr a on vždycky měli soukromé hodiny, aby nemuseli chodit do normálních škol. Jenže Changkyuna to, už nebavilo, aby byl zavřený stále doma, protože se o něj a o jeho bratra rodiče báli. Snažil se vždy najít nějaký způsob, aby mohl do normální školy jako jeho kamarádi, které poznal na kroužkách. Changkyun dospíval a stále ho štvali jeho rodiče. Chtěl mít normální život a tak se snažil do nich každý den rýpat, aby jej pustili na školu. Když se, ale stále nedařilo, tak si začal hledat vše proto, aby rodiče uspokojil k tomu, aby jej na to školu pustili. Dělal vše. Jednoho dne, ale rodiče museli na služební cestu a on si poslal přihlášku na školu, na kterou chtěl jít, už nějakou tu dobu. Vyšlo mu to. Sice na něj rodiče byli naštvaní, ale stálo mu to za to.