Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Červenec 2015

Oh Taeha/ Student B

14. července 2015 v 1:43 POSTAVY

Jméno postavy: Oh Taeha
Datum narození postavy: 4.3. 1992
Skupina: SPEED
Společnost: MBK Ent.
Pozice: Student
Povaha: Taeha je poměrně stydlivý kluk. Snadno se uvede do rozpaků, a proto působí na venek nevinně a bezradně. Ovšem opak je pravdou. Taeha studoval různá bojová umění a jeho vášní je tanec. I když působí jako štěně, dokáže být chladný jak led. Ovšem rád tráví čas ve společnosti, zejména v okruhu jeho přátel. Miluje každý druh zábavy, ale též i samotu. Není nad to si občas vyjít na procházku. Sám.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Taeha pochází z normální rodiny. Nijak bohaté, nijak nevyčnívající. Otec pracuje ve firmě a matka je květinářkou. Teda, byla. Do svých 17 let bylo vše v pořádku. Jeho život byl plný barev a radosti. Byl to veselý chlapec, jenže pak přišel zlom. Jeho matka měla autonehodu. Na místě mrtvá. Taehův život se sesypal jako stavení z karet. Jeho otec propadl alkoholismu a Taeha už nedokázal být tolik šťastným člověkem. Jeho otec se změnil v běsnící zrůdu. Mlátil ho do němoty. Kolikrát se neprobíral několik dní, jak byl zmlácený. Neměl odvahu to nikomu říct, ale věděl, že musí. Nakonec v 19 sebral odvahu a oznámil to policii. Otce dali do vězení a Taeha žil sám. Začal nový život. Podal přihlášku na známou univerzitu, na kterou se dostal a na které do teď studuje. Našel si nové přátele, kteří jeho život obohacovali. Zapomněl na minulost a řídil se budoucností. To byl jeho cíl a úsměv mu opět hraje na tváři.

Lay/ Student C

13. července 2015 v 1:33 POSTAVY

Jméno postavy: Zhang Yixing
Datum narození: postavy: 7. oktober 1991
Skupina: EXO-M
Pozice: žiak
Povaha: Lay je už aj na pohľad milý človek, ale taktiež vie byť aj zlý, keď má byť prečo. Je to také jedno malé usmievavé slniečko, ktoré najviac zo všetkého miluje Vianoce. Je milý, pozorný a ochotný. Má rád zábavu a nerád jedáva sám.
Sexuální orientace: BI
Příběh postavy: Lay odjakživa miloval tanec, chodieval na kurzy a zúčastňoval sa mnohých akcií. Dozvedel sa cez kamaráta o jednej škole v Seole, prihlásil sa na tú školu, keďže tam bol vyučovaný tanec, povedal si prečo sa nepriučiť k niečomu novému? O nejaký čas sa odsťahoval z Číny do Seoulu a začal chodiť na tu školu menom Korean university.

Ravi/ Student B

8. července 2015 v 21:42 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Wonshik
Datum narození postavy: 15. únor 1993
Skupina: Vixx
Společnost: Jellyfish Entertainment
Pozice: študent
Povaha: je vlastne atypický povaľač ... dokáže preležať celý deň v posteli, ale na druhú stranu srší energiou do všetkých strán, ale len do chvíle, kedy ho niekto naštve, ale to nie je zrovna moc ľahké. Snaží sa všetko zmeniť na žart. Medzi jeho záľuby patrí písanie a skladanie vlastných pesničiek, rapovanie a nakupovanie.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodil sa do pomerne bohatej rodiny, ako jedináčik mal vždy všetko čo chcel. Rodičia chceli aby bol úspešný tak už od útleho veku viedli k tomu aby po nich prevzal rodinné podnikanie. Ale nemysleli na to že by mohol robiť to čo on chce on a čo ho robí šťastným. Už od začiatku svojho chodenia do školy trávil väčšinu času mimo domova na internáte. Rovnako ako do posiať aj teraz ho prihlásili na KU a postavili ho už pred hotovú vec. Dúfa že to tu nebude ako v bývalej škole kde sa musel správať podľa ich pravidiel a verí že si tu nájde skutočných priateľov a ak by sa pošťastilo tak aj lásku.

Minah/ Studentka C

6. července 2015 v 5:21 POSTAVY

Jméno postavy: Bang Minah
Datum narození postavy: 13.5.1993
Skupina: Girls Day
Společnost: Dream Tea Ent.
Pozice: studentka
Povaha: Je to usměvavá dívka, které přes její náladu nikdy nepřešel ani malý mráček. Dokáže se smát díky prakticky všemu i smutné věci jí přijdou k smíchu, za což přivádí lidi v jejím okolí k názoru že je bezcitná, ale to neví že úsměv je její způsob jak se s nepříjemnými věcmi vypořádat. Pod tvrdou slupkou zářivého úsměvu je skrývá malá citlivá holčička která je vyděšená a propadá panice vždy, když se něco zvrtne.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Od narození byla v dětském domově, svoje rodiče nikdy nepoznala a nikdy jí na tom moc nezáleželo, vše co potřebovala a chtěla měla tam. Vychovatelky se k ní chovaly jako k vlastní takže mateřskou lásku svým způsobem taky poznala. Ve škole o tom nikdo nevěděl a to jí vyhovovalo, nebrali jí jako dítě které nikdo nechtěl ale jako normální dívku jejiž rodiče nikdo moc nezná. Mezi spolužáky byla oblíbená, každý se s ní chtěl přátelit ale Minah moc přátel nikdy nechtěla stačila by jí jedna velmi blízká kamarádka která by jí nikdy nezradila či nezesměšnila, té se ale bohužel nikdy nedočkala. Musela se kamarádit se všemi ale také dávat pozor na to co komu říká aby si udržela svou popularitu na škole a aby bylo těžké pro kohokoliv kdo by jí chtěl z jejího trůnu svrhnout. Jednoho dne se ale prořekla že je z dětského domova a že nikdy svoje rodiče nepoznala jedné o holce o které si myslela že je jí blízká ale jak následně zjistila tak to nebyla pravda. Ta holka to totiž hned druhý den vykecala všem spolužákům a ti Minah zavrhly a na trůn posadily jinou. Minah ještě ten poslední rok na základce žila ve stínu a ponížení od jejích takzvaných přátel, až konečně přišel ten den, den kdy byla přijatá na KU, byl to její nejlepší den v životě. Měla za to že na KU bude moct obsadit trůn ale i najít jednu tu speciální osobu která by mohla být její nejlepší přítel nebo přítelkyně.