Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Srpen 2015

Kim AhYoung/ Studentka C

30. srpna 2015 v 1:16 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Ah Young
Datum narození postavy: 6.11.1992
Skupina: Girl's Day
Společnost: Dream Tea Entertainment
Pozice: Student
Povaha: Namyšlená a jde si za tím, co chce mít. Nikdy nepoznala co je to vlastně láska ani od svých rodičů, proto se chová tak jak se chová. Vždy o ní někdo řekl, že je to rozmazlený fracek, ale buď se tomu jen usmála, nebo tomu člověku dala pěstí. Věděla, že je to pravda, ale třeba díky tomu pozná konečně nějakou lásku od rodičů, nebo aspoň chvilkovou pozornost. Sama o sobě ví, že by se dokázala uklidnit, ale nechce. Říká si, že tohle je její maska. Nikdy nechce, aby jí někdo poznal takovou jaká doopravdy je.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Yura se narodila do rodiny bohatých právníku. Od mala neměla moc péči od svých rodičů. Vždy jen se svojí chůvou a to se Yuře nelíbilo. Nechtěla zažít někdy lásku od svých rodičů, ale ti na ní neměli čas kvůli své práci. Kupovali jí vždy nějaké dary, aby věděla, že opravu nějaké rodiče má. Yura měla vše, ale lásku svých rodičů ne. Když byla v pubertě, tak dělal vše jen, aby si jí rodiče všímali. Chytila se party, které byla na škole, kam chodila ta nejhorší. Začala pít, kouřit a hlavně dělala zle. Začala se dokonce i prát a to na dívku nebylo moc dobré chování. Rodiče jí, ale na to jednou přišli a chtěli jí dát jinam na školu, ale ona byla proti tomu. Jenže v tomhle proti rodičům nemohla dělat nic. Byla bezmocná. Proto jí poslal na Korean universitu s tím, že doufají, že se aspoň trochu změní, když ta nebude mít tu svojí partu, která jí zkazila.

Nichkhun Horvejkul/ Ošetřovatel

28. srpna 2015 v 12:46 POSTAVY

Jméno postavy: Nichkhun Horvejkul
Datum narození postavy: 24.6.1988
Skupina: 2PM
Společnost: JYP
Pozice: Ošetřovatel
Povaha: Milý, upřímný, laskavý a moudrý chlapec. Trošku citlivý a nedůvěřivý. Mezi cizími lidmi toho moc nenamluví, ale se svými přáteli je to vtipný a uvolněný člověk, který se dokáže bavit. Nemá rád alkohol, kromě vína, které miluje. Nekouří a je čestný. Nikdy by nikomu neublížil. Nevěří lásce na první pohled, spíše dívku dlouho poznává, než s ní začne sdílet svůj život. Trošku nevěřícný, ale to se časem mění u každého jinak. Má rád zvířata a celkem i přírodu. Rád také cestuje a neustále něco podniká.
Sexuální orientace: Hetero
Příběh postavy: Narodil se v Los Angeles kde i vyrůstal. Jeho rodiče se neustále stěhovali za prací a tak neustále měnil školy. Když mu bylo 15 oba jeho rodiče dostali stálou pracovní nabídku v Koreji. Bylo plánované, že Nichkhun dokončí základní školu a na střední už bude chodit v Koreji. Původně chtěl jít na právnickou školu a poté být právníkem, ale stalo se to, co nikdo nečekal. Při stěhování měli jeho rodiče velikou autonehodu a jeho otec zemřel. Matka byla dlouho v nemocnici a kvůli zraněním ochrnula na celé tělo. Nichkhun to nesl celkem dobře a rozhodl se, že půjde na zdravotnickou školu, aby se pak mohl o matku sám starat. Vystudoval tedy školu zdravotnickou a pak i vysokou školu a stal se z něj doktor. Pár měsíců poté co dostudoval, jeho matka zemřela. Zemřela přirozenou smrtí na stáří. Tato ztráta už pro něj byla neúnosná a tak se vrátil zpátky do Ameriky. Chtěl začít nový život a zapomenout na to co se v Koreji stalo. Chvíli pracoval jako ošetřovatel na jedné menší škole, kde se mu zalíbila jedna studentka. Nikdy ale sám nenašel odvahu jí oslovit. Až na jednom večírku kde byl náhodně s ní vybrán do karaoke. Naštěstí je to dobrý zpěvák a udělal na ní dojem. V ten večer se spolu začali velmi bavit a hodně se sblížili. Také se ten večer dozvěděl, že dívka odjíždí za pár měsíců do Koreji. Do jejího odjezdu s ní trávil všechen svůj čas a víc a víc se do ní zamilovával. Pak dívka odjela. Připadal si opuštěný a představa, že "lásku svého života" už nikdy neuvidí, nedokázal přijmout. Proto se i on přestěhoval zpět do Koreji. Měl z toho strach, protože když se tohle dělo dřív, přišel o sobě nejbližší osoby. A ani tentokrát se nedělo nic pěkného. Dívka, kvůli které překonal svůj strach z Koreji, už měla náhradu. Ale všechno zlé je pro něco dobré a tak se rozhodl, že už od problémů nebude utíkat zpět do Ameriky, ale postaví se jim čelem a začne znovu a naposledy od začátku. Našel si místo jako zdravotník na jedné univerzitě a pořídil si byt. Taky si koupil psa, aby nebyl tak sám a začal více chodit mezi lidi, protože tady nikoho neznal. Už to vypadalo, že ho v životě čeká více těch pěkných chvil než těch špatných, ale kdo ví, co se bude dít se začátkem nového školního roku?

Ahn Sohee/ Studentka B2

28. srpna 2015 v 12:45 POSTAVY

Jméno postavy: Ahn Sohee
Datum narození postavy: 27.6.1992
Skupina: dříve Wonder Girls → sólo
Společnost: BH
Pozice: Student
Povaha: Je většinou tichá, ale smysl pro humor jí rozhodně nechybí. Většinou se pohybuje ve svém světě, takže někdy neví, která bije. Ráda zkoumá lidi, věci, záhady... hlavně lidi. Preferuje radši samotu, ale společnost určitě ráda ocení. Někdy má problém věřit lidem, ale po delší době zjistí, že jim může věřit na 100%. Miluje jídlo, sport a filmy (výjimkou jsou romantické filmy)
Sexuální orientace: hetero
Příběh postavy: Jako malá vyrůstala bez jediného sourozence, ale jí to nijak nemrzelo. Už od základky rodiče lpěli na dokonalých známkách, ona v tom sice nechápala smysl, ale vyhověla jim v tom. Dobře se učila, psala testy na výbornou, ale ji samotnou to moc netěšilo, neboť s úspěchem přicházela i závist. Později na střední začala uvažovat trochu jinak a uvědomila si, že její cíle a cíle rodičů se trochu liší. Dál se sice dobře učila, ale testy většinou odflákla. Samozřejmě, mohla mít lepší známku, jenomže to právě nechtěla. Začala se uzavírat čím dál víc do sebe a vytvářela si svůj vlastní svět. Nakonec když nastal čas, vybrala si Korean University s tím, že nasbírá nové zkušenosti a možná si najde i nové přátelé, protože si jich zatím moc nenašla.

Jung Soo-yeon/ Studentka C

28. srpna 2015 v 12:41 POSTAVY

Jméno postavy: Jung Soo-yeon
Datum narození: 18.4.1989
Skupina: ex SNSD (Girls' Generation)
Společnost: SM
Pozice: Student
Povaha: Je velmi chytrá,bystrá a taky pracovitá.S nikým nemluví o svém soukromí a je uzavřená do sebe.Často se chová povýšeně a ubližuje lidem(když má špatnou náladu).Dřív to byla hodná a citlivá holka,ale okolnosti jí změnily.Teď je z ní totální mrcha a nebere si servítky. Orientace: Bi
Příběh postavy: Už od malička chtěli rodiče z Jessici perfektní dítě. Nikdy jí neobjali, nikdy jí neřekli, že jí mají rádi. Chovali se k ní chladně, jako kdyby nebyla jejich vlastní dcera. Každou noc potají kvůli tomu brečela až to té doby než dospěla. Rodiče jí začali úplně ignorovat, protože se soustředili na její mladší sestru. Naučila se skrývat svoje pocity a uzavřela se do sebe. V očích lidí vypadala jako chladná, zlá a namyšlená mrcha. Přetvářka se, ale postupně stala její součástí až už se sama v sobě nedokázala vyznat. Jednoho dne odešla její sestra z domova a Jessica zůstala sama s vyčítajícími rodiči. Pokaždé o její sestřičce mluvili tak nenávistně, že se rozhodla taky odejít. Sbalila si svoje věci a odešla. Celý rok bydlela u svého jediného přítele, ale musela se odstěhovat, když se oženil. Původně si chtěla najít malý a útulný byteček ve městě, ale pak náhodou zahlídla letáček na kterém byla zmínka o KU. Zaujalo jí to a jelikož už jí samota zabíjela, rozhodla se to zkusit. A tak si přidala přihlášku na KU.

Song Qian/ Učitelka tance

21. srpna 2015 v 22:42 POSTAVY

Jméno postavy: Song Qian
Datum narození postavy: 2.2.1987
Skupina: f(x)
Společnost: SM Ent.
Pozice: Učitelka tance
Povaha: Zodpovědná a hlavně si jde za svým cílem, ale dokáže být pěkne tvrdohlavá. Svojí rodinu si vždy bránila stůj co stůj. Dokáže se občas naštvat, když jí něco opravdu něco vytočí. Jinak je to klidný člověk, který by neublížil ani mouše. Ráda dává najevo svojí lásku. Je hlavně hodná, až moc hodná. Její babička jí říkala, že na svojí povahu jednou doplatí, ale ona si stejně myslela své. Dokázala by se pro ostatní rozkrájet.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodila se v Číně. Má mladší sestru a mladšího bratra. Její dětství neprobíhalo moc hezky. Jelikož se jí rodiče rozvedli, když byla malá. Naštěstí ona zůstala se svojí matkou, kterou milovala. Sourozenci také šli s matkou. Otec se jim nikdy moc nevěnoval, tak proč s ním zůstávat? Přestěhovali se do Koreji, kde měli začít nový život. Victorie jako nejstarší dítě pomáhala své matce, která byla stále v práci. Ona vychovávala své sourozence a starala se o ně. Ani žádný její vztah moc dlouho nevydržel, protože se raději starala o své sourozence. Jenže měla sen. Stát se zpěvačkou. Jenže její matka neměla peníze zaplatit Victorii konzervatoř, která by se zaměřovala na zpěv. Nechtěla se, ale svého snu vzdát. Jenže pomalu, ale jistě začala ztrácet naději na to, že se jí to vyplní. Jenže jednoho dne se jí ozvali z konzervatoře, že byla přijata, ale na jiný obor a to tanec. Byla ráda aspoň za něco. Jakmile vystudovala tu školu, tak nevěděla, co bude dělat dál, ale nechtěla se svého vystudování jen tak vzdát. Obcházela různé taneční studia, kde by jí mohli vzít jako učitelku, ale nic. Všechno bylo plné. Začínala pochybovat, že se svého zamření bude držet, ale nakonec zjistila školu, kde tento obor mohla vyučovat. Proto neváhala ani chvilku a šla se zeptat na školu Korean university, kde jí s radostí přijali jako učitelku tance.

Baro/ Student B2

21. srpna 2015 v 22:40 POSTAVY

Jméno postavy: Cha Sun Woo (Baro)
Datum narození postavy: 5.9.1992
Skupina: B1A4
Společnost: WM Entertainment
Pozice: Student
Povaha: Baro nikdy neukazuje pravou stránku. Před lidmi si spíše zachovává svojí kamenou tvář. Nechce totiž, aby lidi zjistili jaký doopravdy je. Přeci jen je to každého slabina. U lidí, kterým věří je hodný, ale za to je to velký blázen, který vyhledává každou legraci. Dokáže, ale pořádně vybuchnout. Pro své blízké a svojí rodinu by udělal všechno. Hlavně pro svého bratra... >:33
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Narodil se do normální rodiny. Baro má staršího bratra, kterého za svého mládí moc nemusel. Stále se s ním pral, když měl na něj nějaké ošklivé řeči. Neměl ho moc v lásce i když se rodiče hodně snažili, aby se nechali. Jenže jednoho dne se stalo něco co oba dva moc nečekali. Něco co vše mezi nima stalo co změnilo jejich chování k sobě. Baro najednou viděl svého bratra jinak než dřív. Celou dobu si myslel, že nikdy by se svým bratrem nedokázal mít hezký vztah, ale najednou bylo všechno jinak. Začal si svého bratra vážit a dokonce se i o něj zajímal jinak než by měl. Po celou dobu se tohle stalo ještě několikrát, ale on stále doufal, že se najde konec tomuhle všemu. Jenže...mělo to svůj háček. Jeho bratr jej začal ignorovat a to jej bolelo jako nic. Bratr odešel na školu KU, ale on šel za ním. Nenechá ho jen tak odejít z jeho života. Stále se bude snažit, ať se děje cokoliv.

JB/ Student A

18. srpna 2015 v 2:57 POSTAVY

Jméno postavy: Im Jae Bum
Datum narození postavy: 6. ledna 1994
Skupina: GOT7
Společnost: JYP
Pozice: Student
Povaha: JB je na první pohled zamlklý, ale dokáže se hodně rychle rozmluvit. Dokáže si jít tvrdě za svým cílem a nezastaví jej skoro žádné překážky. Snaží se se všemi vycházet, i když občas to bývá hodně těžké. Není zrovna lehké jej naštvat, ale když se to už někomu podaří, tak to stojí za to. Nejvíce si cení upřímnosti lidí.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: JB se narodil do ničím zajímavé rodiny. Jeho rodiče celé dny trávili jenom v práci a na jejich syna jim moc času nezbývalo. To se mu snažili vynahradit tím, že mu kupovali všechno co si vymyslel. Jenže JB toho nikdy moc nechtěl, hlavně proto, protože nejvíce toužil potom mít normální rodinu, kdy si jej budou rodiče všímat. Proto s nástupem do školy začal dělat vše proto, aby si zasloužil alespoň trochu jejich přízně. Vždycky si udržoval dobré známky a nakonec se začal věnovat i své v té době velké lásce, hudbě. To všechno nakonec i ovlivnilo jeho rozhodnutí pro to přihlásit se na KU.

Amber/ Studentka C2

14. srpna 2015 v 2:04 POSTAVY

Jméno postavy: Amber Liu
Datum narození postavy: 18.9.1992
Skupina: f(x)
Společnost: SM ent.
Pozice: Student
Povaha: Amber je šílená, divoká a vtipná dívka. Trochu mimo, vždycky vymýšlí nějaké hlouposti a je pro každou špatnost. Nemá moc ráda alkohol a ani se nikdy neplete do nějakých klubů. Je to jinak velmi milá dívka, slušně vychovaná když na to dojde. Ochotná a spolehlivá.. někdy. Miluje sledování filmů a domácí večírky s pár kamarádkami. Taky ráda sportuje a všelijak se snaží vybít přebytek své energie. Je velmi společenská a občas se chová jak dítě. Když je ale potřeba, zvážní. Taky hodně často chodí tančit. Nesnáší čtení a ani moc učení. Taky má celkem ráda zvířata, například Krystal.. just kidding :D Ale Krystal má nejradši na světě. Kvůli ní šla na KU.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Amber vyrůstala se starším bratrem v menším domku v Seoulu. Milovala to tam. S bratrem jezdili v krabicích po schodech, stavěli obrovské domky a dělali spoustu dalších hloupostí. Společně s jejich psem a ostatními dětmi z okolí. Její přátelská povaha přitahovala děti z celé ulice a z celého sousedství. Každý den po škole už vymýšlela, co by podnikli. Jezdili dokonce v popelnicích z kopce. Házeli po sobě vejce a užívali si každého dne jak jen to šlo, než Amber vyrostla. Nikdy neplánovala co bude do budoucna, chtěla aby všechno zůstalo jako tomu bylo do teď. Pak ale přišel den kdy se musela rozhodnou jak dál. Nechtěla na nějakou těžkou školu, protože by jí to prostě nebavilo. Škola nebyla přímo její parketa. Bratr už dávno studoval na prestižní škole a Amber ho měla následovat. Nebo spíš to tak chtěli její rodiče. Jenže jí se to nelíbilo. Nechtě se celé dny učit a učit. Neměla by pak čas na to co ji doopravdy baví. Proto se snažila rodiče přemluvit aby měla ve výběru školy hlavní slovo ona. Rodičům se to ze začátku nelíbilo, ale pak souhlasili.
Nebo asi neměli na výběr xD Nevěděla kam jít. Jednoho večera se vydala ven. Jen tak sama. Chtěla přemýšlet, všechno si urovnat v hlavě. Už nebyla ta malá holka, očekávalo se od ní, že bude slečna, že bude stejně úspěšná jako její bratr. To ona ale nechtěla. Chtěla být prostě Aber.. Ta trhlá holka z ulice. Nechtěla vyrůst.. Nikdy. Ani nechtěla být slečna. Nesnášela když se z ní matka snažila udělat dívku. Nandavala jí šaty nebo sukně. Necítila se v tom dobře. V duchu si představovala jak leze po stromě a ty šaty nebo sukni roztrhne o nějakou větev. Prostě noup. Nechala se dokonce ostříhat na krátko. Jako takový malý protest. Po nějaké době co byla venku narazila na jednu reklamu na školu. Bylo tam, že se budou konat přijímací zkoušky a bere se velký počet studentů. Náhoda? Nou, osud. Na tu školu chodila i Krystal. Hlavní důvod proč tam jít! Bez ní není žádná legrace a Amber není kompletní. A proto se tedy vydala touto cestou.. Na Ku..

Baek Sumin/ Studentka A2

10. srpna 2015 v 3:00 POSTAVY

Jméno postavy: Baek Su Min
Datum narození postavy: 13.5.1995
Skupina: ulzzang
Pozice: študentka
Povaha: SuMin je tichá, nie príliš priateľská. Má pocit že väčšina ľudí jej nie je v ničom podobná a ona by sa s nimi nemala o čom rozprávať. K svojej rodine a pár priateľom sa však správa milo a priateľsky, ale len preto že ich pozná dlho. V učení patrí medzi jednotkárov. Málokedy sa usmieva a ak sa jej niekto prihovorí nebýva zo začiatku najpriateľskejšia.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: SuMin, Leova mladšia sestra vyrástla tak ako on s rodičmi obklopená prepichom. Nikdy však nebola dievča ktoré by si potrpelo na drahé veci. V podstate by bola radšej keby neboli taký bohatý. Obaja rodičia z nej vždy chceli mať dokonalú dcéru. Z časti ňou aj bola. Mávala dobré známky, nerobila problémy a všetci o nej hovorili aká je pekná. Problém bol ale inde, SuMin bola už od mala rozhodnutá nebyť ako svoja matka. Jej matke záležalo viac na peniazoch, svojej práci a mienke ostatných ako na rodine. Jej otec bol z väčša rovnaký, možno práve preto si kedysi vzal jej matku.
Čím bola SuMin staršia, tým viac ju jej matka tlačila do účasti na spoločenských akciách, rôznych včierkoch pre smotánku alebo jej dohadzovala stretnutia sp synmi rôznych svojich vplyvných známich. Aj modelingu sa začala venovať len kvôli matke. Keď mala SuMin 19 rokov, začala sa proti matke búriť. Trvalo viac ako rok škriepenia sa než jej rodičia dali viac voľnosti. Práve preto prichádza teraz na univerzitu za svojim bratom, aby mohla byť konečne samostatnejšia.

LE/ Studentka B

8. srpna 2015 v 15:32 POSTAVY

Jméno postavy: Ahn Hyo-jin (LE)
Datum narození postavy: 10.12.1991
Skupina: Exid
Společnost: LOEN Ent.
Pozice: Student
Povaha: Přátelská, milá a klidná dívka. Ráda se seznamuje s novými lidmi, snaží se být vždy na všechny hodná a se vším vždy ráda pomůže. Ráda tančí a sportuje. Má taky ráda zvířata a děti. Občas si ale moc nevěří, třeba pokud jde o školu nebo o kluky. Často se v přítomnosti kluků stydí, asi pro to, že vyrůstala převážně v dívčí společnosti.
Sexuální orientace: Hetero
Příběh postavy: LE žila se svými rodiči na veliké farmě, kde měli spoustu zvířat. Žili na vesnici a LE tam měla spoustu kamarádů, převážně dívek. Byla tam i malá škola a tak nemusela dojíždět do města, které bylo od vesnice poměrně daleko. Rodiče se jí snažili celý život uchránit před nástrahami velkoměsta, ale věděli, že jí na farmě neudrží dlouho a ona bude chtít na lepší školu a časem žit i svůj vlastní život. Le to na farmě milovala a všichni tam měli rádi jí. Ve škole jí to bavilo a tomu odpovídali její výborné známky. Když se dozvěděla o universitě, okamžitě byla přesvědčená, že to je pro ní to pravé.Přemluvila rodiče, kteří z toho moc nadšení nebyli, a podala si přihlášku. Na školu jí samozřejmě přijali a tak začalo velké stěhování. Velké město pro ní ze začátku byl velký šok ale časem si zvykla a začala to tam mít opravdu ráda.