Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Září 2015

Kwon Sohyun/ Studentka A

23. září 2015 v 21:01 POSTAVY

Jméno postavy: Kwon Sohyun
Narození: 30. 8.1990
Skupina: 4minute
Společnost: Cube Entertainment
Pozice: student
Povaha: Už odmalička je milá, přívětivá a často se snaží pomáhat lidem. Možná by to mohlo být tím, že její otec je kněz a maminka silně věřící, tím pádem jí k poslušnosti, oddanosti, dobrým mravům vedli už odmalička. V jejich domě se nesnesly žádné neřesti a každý hřích se musel jít rychle odprosit u Boha. Uměla nazpaměť snad všechny modlitby a z bible toho také dokázala celkem dost převyprávět. Milovala hudbu, i s velmi nevhodnými slovy, takže častokrát musela před rodiči něco skrývat. Nebyla tak úplný svatoušek a dokázala se občas odreagovat, skrývá to před těma fanatikama doma, protože by z ní beztak začali vymítat ďábla a tím pádem lhala a hřešila~ ale pšt..
Orientace: Hetero~
Příběh: Narodila se jako jediné dítě do velmi křesťansky založené rodiny, možná by se dalo říct, že tak trochu fanaticky založené. Její tatínek byl kněz a maminka silně věřící a podporující manželka. Byla v domácnosti, takže byla Sohyun často pod dohledem a musela být stále jen pokorná, milá, obětující se, nevinná a tak trochu jako porcelánová panenka. Prostě k obrazu Božímu~ jenomže vždycky chtěla zkusit něco jiného. Třeba make up, který měla zakázaný, jen to slovo bylo něco jako hřích~ a také ostatní věci, jenomže holky ve škole tohle vše mohli, ale ona ne, tak je začala zkoušet potají, čímž páchala obrovský hřích, ale každý večer se modlila za to, aby na to její rodiče nepřišli a ona nešla rovnou cestou do pekla. Hlavně, kdyby její rodiče na to přišli asi by na ní začali zkoušet různé metody vymítání ďábla a podobně. Z toho měla největší obavy. Když ale dosáhla dostatečného věku, vyhlédla si jednu zajímavou školu a uviděla v tom možnost začít žít. Daleko od těch křesťanů~ nic proti Bože :33 Sice po dlouhém přemlouvání a kání se, ale stejně nakonec rodiče přesvědčila a vydala se na KU.

Yuri Kwon/ Studentka B2

23. září 2015 v 20:58 POSTAVY

Jméno postavy: Yuri Kwon
Datum narození postavy: 5.12.1989
Skupina: SNSD
Společnost: SM
Pozice: Student
Povaha: Je to blázen přímo od přírody. Vždy se všemi vycházela a mluvila. Má ráda svoje přátele. Miluje párty, krom toho blbnutí je zapálená do tance. Taky ráda cvičí, dost si vypracovala svou sexy postavu, na kterou loví ostatní. Nemá stálého koníčka, proto zkouší všechno co uvidí. Vždy s úsměvem na tváři a snaží se rozesmát okolí. Kdykoli je s přáteli je dost praštěná a jednoduše se baví. Díky jejích crazy blbin se s ní není možné nudit. Snaží se ukazovat jen tu pozitivní náladu. Neumí se ani pořádně na nikoho zlobit a nakonec se stejně směje. Tohle je naše Yuri - jednoduchá a šílená.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy : Yuri vyrůstala v úžasné rodině. Měla vše co si zachtěla. Ve škole měla plno kamarádů a nemohla di na nic stěžovat. Učit se učila průměrně...nebyla to žádná šprtka co by jen seděla doma. Naopak...byla neustále někde. Dokázala se zabavit i sama. Buď tančila,zpívala a nebo prostě oxidovala ostatním. Neměla nějaký extra sen. Chtěla jen být šťastná a jakkoli si užívat, všechno vyzkoušet. Rodiče měla pohodáře...dostávala volnost. Navštěvovala různé párty a kluby. Nechtěla se jen učit. Zemřela by nudou~ no a pak Přišla volba střední a ona jako obvykle nechala vše na poslední chvíli. No a tak se octla na KU...~

Jinhwan/ Student A2

20. září 2015 v 21:11 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Jinhwan
Datum narození postavy: 7.2.1994
Skupina: iKON
Společnost: YG
Pozice: Student
Povaha: Usměvavý, bezstarostný, těžce pracující, objektivní a chytrý. I když se vážně učí a chce nabrat co nejvíce vědomostí, rozhodně se nechová jako "šprt" nebo kdokoliv divný, co žije pouze učebnicemi. Vždy je tu pro ostatní a nerad vidí někoho se mračit. Snaží se být pro ostatní opěrný systém. Schopný poradit, pomoct a je ochotný i za někoho něco udělat, samozřejmě pokud se mu to vrátí. Nebojí se nových věcí a rád je zkouší. Pokud má špatnou náladu, což se stává málokdy, tak si zaleze do pokoje a buď radši mozek vypne u knížky a nebo si nasadí sluchátka. Je pro všechny případy; dokáže hrát hodiny hry na počítači a stejně tak se dokáže dlouho zaseknout v obchodě při vybírání jídla, oblečení, bot, čepic a tak dále. Má rád věci naplánované dopředu. Chodí včas a pokud se opozdí, musí pro to mít pádný důvod. Upřímný a důvěřivý.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Narodil se do bláznivé rodiny. Za celý život si připadal jako kdyby ho hlídali na každém kroku, aby se mu náhodou něco nestalo. Na jednu stranu to bylo pěkné, že o něj měli strach, ale naopak si nemohl v klidu ani sednout na židli a zírat pět minut na televizi. Vždycky musel ohlásit, že jde dělat tohle a tohle a tak měl zaručeno, že ho nechají. Nemohl ani zlenivět, protože jeho rodina byla tak aktivní a hyperaktivní, že neustále někam jezdili na výlety a nebo přijížděli známí k nim. Na nižší střední chodil proto radši hodně ven, aby se vyhýbal mačkání tváří a nebo grilovačkám každý víkend. Oblíbená činnost jeho rodiny. Bez víkendové grilovačky nebo nedělního rybaření by to prostě nešlo. Sice si občas na víkendy bral kaamrády domů, ale i tak se raději zašil u nich. Vypadalo to, že půjde studovat na KU, ale místo toho ho rodiče dlouze přemlouvali na právnickou školu. Zapsal se tedy na ní a přestěhoval se dál, aby nemusel dojíždět, ale nakonec se stejně po roce vrátil a zkusil štěstí na KU. Právnická škola nebyla zatím nic pro něj, možná po dokončení KU se tam znovu vydá, ale teď se tomu vyhl.

Youngmin/ Student A

20. září 2015 v 19:32 POSTAVY

Meno postavy: Jo Youngmin
Dátum narodenia: 24 apríla 1995
Skupina: Boyfriend
Spoločnosť: Starship Entertainment
Pozícia: študent
Povaha: Minie je kľudní človek, tak ľahko ho nič nerozhodí. Je úprimný chalan a hambliví, nerád ukazuje svoje telo. Trošku je márnivý, proste rád nakupuje. Je spoľahlivý, pracovitý a tvrdohlavý.Niekedy sa správa ako malý, no čo chce si užiť mladosť a zabaviť sa. Nerad býva sám, potom je náladový.
Sexuálna orientácia: Bisexuál
Príbeh postavy: Narodil sa v dobrej rodine kde nikdy nič nechýbalo. Jeho rodičia sa o neho starali ako sa patrí a vychovávali aby raz niečo z neho vyrástlo. Kedže sa nikdy nerád učil tak ho do toho nútili a vždy mu prízvučovali aby školu dokončil ak chce raz robiť a zabezpečiť seba i budúcu rodinu. Napriek tomu že sa nikdy nerád učil mal vždy dobré známky, vedel si zapamätať veci z hodiny, bol pozorný a dobrí žiak. Prišiel vek staršieho chalana a rozhodol sa chodiť na univerzitu. Tešil sa na ňu a i sa tam dostal, začína tam študovať a spoznavať spolužiakov ako i učitelov..... Jeho príbeh bude neskôr zaujímavý a určite pokračovať.....

Park Jinyoung/ Student A2

16. září 2015 v 22:25 POSTAVY

Jméno postavy: Park Jinyoung
Datum narození postavy: 22.9.1994
Skupina: GOT7
Společnost: JYP
Pozice: Student
Povaha: Usměvavý kluk, který nemá problém trávit večery o samotě pouze s knížkou v ruce, ale ve společnosti je ve svém živlu. Typický kamarád, který se o vás postará líp než vaše vlastní máma. Drama queen a malá diva. Rád vtipkuje a provokuje, což se ne vždy vyplácí.
Sexuální orientace: Homo
Příběh postavy: Jinyoung je nejmladší ze tří dětí. Má dvě starší sestry, které ho mučily vždy holčičími věcmi. A tak se vždy schovával za příběhy knížek, které měli doma. Od těch nejjednodušších, ve kterých bylo více obrázků než textu až po Pána Prstenů či Hru o trůny. Pokud to počasí dovolovalo, měl však nejraději akci naživo, ne jen na stránkách knih. Venku s přáteli býval až do tmy nebo než si pro něj někdo přišel. Když nastoupil na Korean University, nemohl se dočkat studentského života. Chtěl probádat celou místní knihovnu a navštívit všechny dostupné večírky zároveň.

Choi Minki/ Stuent A2

16. září 2015 v 22:13 POSTAVY

Jméno postavy: Choi Minki
Datum narození postavy: 3.11.1995
Skupina: NU'EST
Společnost: Pledis
Pozice: Student
Povaha: Minki je tichý. Neustále se toulá ve svých vlastních myšlenkách. Když ho někdo osloví, tak na dotyčného jen kouká a přemýšlí co říct. Když se mu někdo líbí, tak zrudne jako rajčátko a kloudného slova z něj nedostanete. Nesnáší, když mu někdo naznačuje, že vypadá jako dívka.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Minki má milující rodiče, kteří jsou bohužel pod vlivem jeho nevlastního sourozence a jelikož na něj nemají čas, tak ho poslali na internát. Minki v sobě ale dusí vztek na své rodiče, který nikdy nevypustí ven přímo před nimi. Ve škole se zapíše na kurzy sebeobrany, aby někde alespoň svůj vztek mohl venilovat.

Yugyeom/ Student A2

3. září 2015 v 21:09 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Yugyeom
Datum narození: 17. 11. 1997
Skupina: GOT7
Společnost: JYP
Povaha: Je milý, dobromyslný a nikdy by neublížil ani mouše. A proto je proti masu, nemohl by ani pomyslet že pozřel jakoukoliv část něčeho živého. Ostatním připadá jako shy bytost ale ve skutečnosti je to strašnej úchyl, zvrácenost k němu prostě patří. Snaží se to ale nedávat najevo a ví o tom jen jeho sestry se, kterými má veeeeeelmi dobrý vztah. Překvapivě je chytrý a má úžasné známky, rád se učí. Krystal ho naučila kouřit, díky ní je na tom závislí ale kouří jenom s ní. Jess o tom nemá zdání (mwuhahaha). Rád je otravuje a ony mu to překvapivě vrací nehezkým způsobem.
Sexuální orientace: není si úplně jistý ale spíš homo (pšššt)
Příběh postavy: Narodil se hodným rodičům a dvoum krásným starším sestřičkám, které ho pomalu ale jistě zkazily. Dětství měl překrásné, rodiče ho rozmazlovali jak mohli. Koupili mu cokoliv co chtěl a pozornost měl jak nasráno. I sestřičky mu jí záviděly ale byly na něj hodné. Krys ho ve 12cti brala sebou do klubů, nejednou si o něm mysleli že je její dítě. S Jess byl lama, uctívali spolu židy a debatovali o Bohu. V jeho 15cti ale Krys utekla a jeho to zničilo, měl skoro každý den depky. I když tam s ním Jess byla on myslel na Krys, asi jí prostě měl radši. Jednoho dne odešla však i Jess a z něho se stala troska. Hodně dlouhou dobu nejedl a s nikým nekomunikoval, uzavřel se. Nebylo možné se s ním domluvit aniž by to neskončilo slzami. Až když zjistil kde se Jess a Krys nachází se to zlepšilo a on začal být normální, moc se těšil až ses nimi znova setká. Dokončil základku a pak se vydal na KU za nimi.