Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Říjen 2015

Oh Hyerin/ Studentka A

29. října 2015 v 2:19 POSTAVY

Jméno postavy: Oh Hye Rin
Datum narození postavy: 7.5.1989
Skupina: After School + Orange Caramel
Společnost: Pledis ent
Pozice: student
Sexuální orientace: Bi
Povaha: Raina je poměrně klidná dívka. Ráda je mezi lidmi a ráda všem okolo vykecává díru do hlavy. Je přátelská, milá, ochotná. Prostě takový andílek. Občas vymýšlí strašné hlouposti a občas je také realizuje. Neumí se na nikoho zlobit a nejradši by se celá rozdala, aby pomohla všem okolo. Ne vždycky myslí jen na sebe. Co se týče vztahů. Má radši drsnější kluky. Nesnáší, když ze sebe někdo dělá chudinku. S ničím se zbytečně nestresuje a má díky tomu dost fajn život.
Příběh: Narodila se ve Španělsku, kdy vyrůstala se svou rodinou. Byla od mala bezproblémová a dobrá studentka a tak když se vybírali studenti na výměnný pobyt a studenti co dostanou stipendium na jiné školy, byla mezi prvními vybranými. Dostala stipendium na jednu Korejskou univerzitu. Moc se tam těšila a rodiče na ní byli pyšní. Měla tam studovat od začátku školního roku, ale rodina vyhořela a tak nemohla nastoupit hned. Musela zůstat ve Španělsku a pomoct rodině s budováním nového domova. Jelikož její rodiče střádali nějaké úspory stranou, mohla se stavba jejich nového domu urychlit a tak mohla Raina opustit svou domovinu celkem brzy. Jenže když dorazila do Koreji, čekalo jí další nemilé překvapení. Někdo jí ukradl všechna zavazadla. Nemohla to říct rodičům a žádat je o nějaké penze, protože věděla, že jsou na tom teď finančně poměrně špatně a tak si našla práci v jednom z místních nočních klubů. Ta práce se jí hnusila, ale neměla moc na výběr. Peníze potřebovala a tam jich nabízeli hodně. Proto se musela hodně uskromnit a nemohla se zapojit do několika školních akcí. Přes den studovala a večer pracovala. Nikdy to nikomu neřekla, protože se za to hodně styděla a sama sebe za to nenáviděla. Doufá, že to už brzy skončí a bude moci vést normální studentský život.

Min Yoongi/ Student A2

29. října 2015 v 2:05 POSTAVY

Jméno postavy: Min YoonGi (Suga)
Skupina: BTS
Společnost: Big Hig Enter.
Pozice: student
Povaha: Suga je velice klidný a veselý klučina. Nedělá si s ničím těžkou hlavu a ani si nevidí do pusy, co má na mysli hned to vypustí z úst. Miluje sport, hudbu, tanec a hlavně jídlo a to nejvíce maso.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Vyrůstal v sirotčinci. Svý rodiče nikdy nepotkal a ani nechce potkat. Když dovršil osmnácti let odešel ze sirotčince a našel si práci v jedný restauraci. Měl to tam rád, lidi tam byli hodní. Jen když přišla zpět dcera od šéfa tý restaurace, mluvila o tom že na jedný universitě berou nový lidi. Suga vždy toužil být na univerzitě a tak si všechno pozjišťoval a poslal přihlášku. Pak jen čekal na den kdy mu dorazí dopis a doufal že pozná svět očima studenta...

Kim Jaejoong/Učitel zpěvu

29. října 2015 v 2:04 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Jaejoong
Datum narození postavy: 26.4.1986
Skupina: JYJ
Společnost: C-Jes Entertainment
Pozice: Učitel zpěvu
Povaha: Milý ke svému okolí ale nikdy to nepřechání, přece jen k jeho vzhledu se to moc nehodí. Rád a vždy provokuje lidi okolo sebe svým chováním, i když často je za slušnáka když učí děti. Rád si rozmazluje svoje kotě které má rád..dokáže být neuvěřitelně milující~
Sexuální orientace: BI
Příběh postavy: Narodil se do rodiny, která ho v útlém věku odložila do kojeneckého ústavu, kde se ho ujala rodina Kimových. Od dětství miloval hudbu a zpěv, díky jeho nadání ho i rodina podporovala. Na základce se rozhodl, že se stane učitelem a i se toho držel. Vše šlo jak po másle až na to najít si práci. Dlouho hledal nějakou školu až se mu povedla najít Korean University, kde ho přijali a začal tam pracovat~

Kim Yerim/ Studentka A2

29. října 2015 v 2:01 POSTAVY

Jméno: Kim Ye Rim
Datum narození: 5.3.1999
Skupina: Red Velvet
Společnost: SM Ent.
Pozice: Student
Povaha:
Yeri bývá mezi lidmi stydlivá a nedůvěřivá. Ke svým přátelům je velmi milá a snadno se rozesměje. Vždy říká co si myslí a i když to občas může člověka urazit, nikdy to nemyslí zle. Je tvrdohlavá a na všechno si rychle udělá názor a málokdy ho změní. I když je velmi stydlivá dokáže si svůj názor prosadit.
Sexuální orientace: Hetero
Příběh: Yeri se narodila jako jedináček, do poměrně bohaté rodiny. Její rodiče ji vždy tlačili do studia a chtěli aby měla co nejlepší známky. Ona však vždy měla radši tanec a zpěv, ale její rodiče ji v tom nikdy nepodporovali. Nechtěli aby se věnovala zpěvu, protože si mysleli že by se nezvládla prosadit, chtěli aby z ní byla právnička nebo doktorka. Yeri si ale vždy našla nějaký ten čas na to aby si zazpívala. Ve škole nemívala moc přátel, připadala všem až moc jiná a tichá, vždy radši odcházela do svého světa než aby se bavila s ostatními. Po střední škole se rozhodla že chce pokračovat se zpěvem a poslala přihlášku na Korean University.

Park Sehyuk/ Student B2

25. října 2015 v 15:02 POSTAVY

Jméno postavy: Park Se Hyuk
Datum narození postavy: 18.10. 1991
Skupina: topp dogg
Společnost: stardom
Pozice: student
Sexuální orientace: Bi
Povaha: Z velké části za jeho povahu mohou rodiče. Nerad se svěřuje ostatním, většinu času tráví nejraději sám, protože se bojí zklamání. Působí chladně a odtažitě, občas je nepříjemný. Je složité o něm cokoliv zjistit, ale přesto se o něm dozvěděl Hansol skrze jeho hello kitty deníček na kurzech tance.
Příběh: Od mala po něm rodiče, chtěli aby se věnoval studiu. Nutili ho chodit do zájmových kroužků jako třeba hru na housle, kurzy matematiky a chtěli z něho mít geniální bezchybné dítě, ale on nejvíc miloval tanec a proto se v 17 rozhodl utéct od rodičů do Soulu z Busanu. Přihlásil se do kurzu tance a nastoupil na KU.

Park Hyungseok/ Student B2

22. října 2015 v 18:39 POSTAVY

Jméno postavy: Park Hyung Seok (Hara Aboki)
Datum narození postavy: 28.2.1992
Skupina: - (ulzzang)
Společnost: -
Pozice: študent
Povaha: Seokkie je veľmi dobrým spoločníkom - výrečný, priateľský, dokáže sa rozprávať snáď s kýmkoľvek o čomkoľvek., nerobí mu problém nadväzovať nové vzťahy. Hoci sa snaží byť na svoje okolie vždy milý, dokáže byť aj poriadna zloba - hlavne čo sa týka tvrdohlavosti a žiarlivosti. A ak si niečo zaumieni, tak to zvykne aj dostať, dosiahnuť. A je mu jedno, čo pre to bude musieť urobiť. Vie sa dobre zabaviť a humor je u neho na prvom mieste, preto ho aj všade vyhľadáva.
Ak sa má baviť, tak už poriadne. Zábava pre neho naozaj nemá medzí. Neznáša pocit samoty a nudy, preto každú chvíľu vymýšľa rôzne akcie a výlety s priateľmi. Vcelku rád fotografuje, no zároveň je rád fotografovaný inými.
Keďže sa zaujíma predovšetkým o módu a modeling, tak pózovanie pred kamerou pre neho nie je žiaden problém. Dalo by sa povedať, že sa v tom doslova vyžíva. Má veľkú slabosť pre sladkosti akéhokoľvek druhu.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Tento chlapec odjakživa vyrastal v rušnom veľkomeste, priamo v jeho centre.
Pochádza z priemernej, až bohatšej rodiny, no rodičia si na neho len málokedy našli čas. Vždy mu len dali do ruky nejaké vreckové a poslali ho za kamarátmi von. Dalo by sa povedať, že so svojou partiou trávil viac času vonku, než doma so svojimi rodičmi. Ani jednej strane to však nikdy nevadilo, nakoľko Seokkie nikdy nebol nejakým problémovým dieťaťom. Počas štúdia na základnej a strednej škole mal naozaj veľmi dobrý prospech a prechádzal len s tými najlepšími známkami. Nešlo ani tak o samotné učenie, no skôr o dobrú pamäť a logické myslenie. Nad knižkami trávil naozaj minimum času. U jeho rodičov si však takto vybudoval veľmi veľké očakávania a vysoké nároky.
V priebehu pár rokov ho teda zapísali na rôzne krúžky, predovšetkým zamerané na nejaký druh umenia - od hudobného, cez divadelný až po fotografický. Pri žiadnom však nevydržal dlho, až na fotografovanie. Ešte viac sa mu však páčilo, keď mohol byť fotený inými, a tak sa v neskorších ročníkoch na strednej začal venovať aj fotomodelingu pod prezývkou Hara Aboki. Párkrát sa objavil v módnych časopisoch a na stránkach ako model, no zatiaľ nezožal žiadny veľký úspech. Po dokončení strednej školy si podal prihlášku na Yeungnam University s dúfaním, že sa počas štúdia bude môcť venovať svojim hlavným záľubám a že sa dostane do širšieho povedomia.

Kim Yujin/ Učitelka tělocviku

22. října 2015 v 18:38 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Yujin
Datum narození postavy: 9. 4. 1988
Skupina: After School
Společnost: Pledis
Pozice: Učitelka tělocviku
Povaha: Velmi cílevědomá žena, které nechybí to správné sebevědomí. Většinou jí potkají lidi bez jakéhokoliv výrazy na tváři, což může někoho vystrašit, zvlášť kvůli jejím velkým očím a hlasu, který dokáže sršet autoritou, aniž by se o to snažila. Samozřejmě, že stačí jí jen malinko poznat a spatřit její první úsměv, aby člověk věděl, že není taková zlá mrcha, jak se jeví. Ráda se stará o ostatní, což jí vedlo k učitelství.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Yujin byla vedená k plavání už od malička. Její otec byl baseballobý trenér a tak se ona sama sportu nevyhla. Ovšem místo venkovního hřiště jí zaujalo něco jiného - bazén. Plavat se naučila již ve čtyřech letech a už tehdy byla na ní poznat její láska k vodě a plavání. Byla zařazena do výcviku mladých plavců, kde se naučila vše, co musí profesionální sportovec znát a umět. Pak už jen zbývalo tyto nezbytné dovednosti zdokonalovat. A dařilo se jí to. Na nátlak z matčiny strany nemohla zanedbávat školu, ale nikdy se nad knížkami necítila tak dobře jako ve vodě. Každé trénování, které měla večer po vyučování bylo pro ní relaxací. Ona ale nechtěla, aby to bylo jen relaxací, mířila výš. Mnohem výš. Nacionální soutěže vyhrávala téměř s přehledem a jejím snem byla juniorská olympiáda. Na kvalifikaci trénovala měsíce a nakonec se jí to i povedlo. Nyní měla motivaci trénovat ještě častěji, tvrději. A to se jí vymstilo. Pouhý týden před konáním olympiády jí praskly vazy v rameni a ona musela být hospitalizování s tím, že se k profesionální dráze již nikdy nebude moct vrátit. Tím se její svět rozpadl. Trvalo jí dlouhou dobu, než si našla něco, co by jí odvedlo od velmi nepěkných myšlenek o jejím zničeném životě. Její známky ve škole nebyly zas tak hrozné a tak se dala na učitelskou kariéru, přičemž se plavání nevzdala úplně. Když se její rameno zahojilo, začala ho rozčvičovat a znovu plavat, i když už jen spíš jako uvolnění po dlouhém dni. Tehdy narazila i na různé vodní sporty a zamilovala se znovu. Její rameno nebylo v ohrožení a poskytovali jí stejné potěšení jako plavání. Tudíž, když přišel čas, aby si vybrala svoji specifikaci, zvolila si sporty, přesněji vodní sporty a instruktora plavání. Po dokončení studia poslala životopis na jednu z nejslavnějších univerzit v Seoulu, kde byla i přijata. Byla nervózní, ale zároveň se těšila, že třeba potká někoho jako byla ona sama a pomůže mu se rozvíjet. Vždyť v tom byla podstata krásy učení.

Mark Tuan/ Učitel Tělocviku

11. října 2015 v 4:01 POSTAVY

Jméno postavy: Mark YI-En Tuan
Datum narození postavy: 4.9.1993
Skupina: GOT7
Společnost: JYP
Pozice: Učitel - Tělocvik
Povaha: Sám o sobě je hodně velký oříšek. Nejspíš by ho nikdo netipl zrovna na učitele. Většinou má chladný výraz a nebo se snaží působit drsně. S přáteli normálně chodí po pařbách a různých akcičkách. V té společnosti se vůbec nechová zodpovědně. Jde o zapadnutí. Je hodně záhadný..moc nemluví a když už pořád se na něco ptá až s tím může být otravný. Nerad se zmiňuje o práci, protože to nikdy dělat nechtěl. A z pohledu učitele je přísný ale když si sedne se studenty dokáže být ohleduplný a možná i milý. Pak by je snad i rád učil a s úsměvem. První dojem z něj většinou není dobrý. Stačí ho poznat..nějak, aby o vás jevil zájem. Navenek totiž opravdu působí chladně a s nezájmem nebo právě otravně. Miluje večerní procházky. Taky skládá tak trochu rap a tancuje všemožné styly i na ulicích a tak různě.
Sexuální orientace: bi
Příběh postavy: Mark se narodil do celkem bohaté rodiny. Měl staršího bratra, který byl pro něj příkladem. On sám ho měl moc rád. Jenže o proti němu byl hrozný jelito. Chodil i normálně do školy a se spolužáky vycházel. Od druhého stupně nastal ten problém. Všichni se něčemu věnovali buď sportovně a nebo prostě něčemu. On si na to však netroufl. Raději byl sám a nebo na pařbě. Rodičům se to nelíbilo (jak jinak) Chtěli dalšího super syna. Zaplatili mu různé kurzy Taekwonda a podobných sportů, bojových umění. Začalo ho to celkem bavit, jezdil s jejich týmem po soutěžích atd...Ve škole o tom málokdo věděl a kluci si ho dobírali, že je to maminčin mazánek a posmívali se mu. Věčně byl totiž na nějakých kurzech a to se mu vyplatilo. Jednou se porval..naštěstí už to bylo na přechodu na střední kde mohl mít novou pověst. Víc se uzamkl do sebe. Nevěděl co potom bude dělat. No jednou se rozhodl odejít od rodičů a všeho co tam měl. Pobýval v hotelu a hledal si práci. Věděl o jedné univerzitě v okolí a tak si podal přihlášku na post Tělocvikáře. Přece jen něco navíc uměl a mohl by to předat dál, nějak se uplatnit. Zkusil to a tak je zde. Neví jak se mu povede, co je tu za lidi a vůbec. Jen nechtěl být stále doma, sedět a depkařit někde v koutu. Potřeboval společnost a tak se chopil šance.

Kris Wu Fan/ Student B

4. října 2015 v 17:28 POSTAVY

Jméno postavy: Wu Yi Fan (Kris)
Datum narození postavy: 25.11.1990
Skupina: EX-Exo
Společnost: -
Pozice: Student
Povaha: Namyšlený a nafoukaný. Myslí si o sobě, že je pán tvorstva, ale tomu tak není a nebylo. Dokázal se snad mile chovat jen k pár kamarádům, které znal nějakou dobu. Je to vyrovnaný člověk, takže to není nějaký blázen. Když má náladu tak je i hodný a nedělá si z ostatních srandu. Nejraději má za výběr slabší lidi. Takže šprti, atd.
Sexuální orientace: Hetero
Příběh postavy: Od malička by Kris zvyklý na luxus. Stále byl ten, co byl nejvíce rozmazlovaný a jelikož byl jedináček, tak měl na co si vzpomněl. Rodiče z něj zkrátka udělali to, co nechtěli. Jak Kris rostl, tak se z něj stal takový badass. Ve škole měl samé špatné známky a začal se prát. Nebyl takový ideální syn, jelikož rodiče byli v Číně velice vážený. Proto Krise poslali do Korei na jednu školu, aby se začal chovat. Nechtěl tam. Nejraději by udělal cokoliv, aby zůstal doma. Korea mu přišla zvláštní. Celou dobu se snažil své rodiče přemluvit, ale nešlo to. Oni byli rozhodnuti, že Krise tam pošlou, což se stalo. Kris najednou odletěl soukromým letadlem do Korei na Korean university.

Cho Kyuhyun/ Student B2

4. října 2015 v 17:24 POSTAVY

Jméno postavy: Cho Kyuhyun
Datum narození: 3. února 1988
Skupina: Super Junior
Společnost: SM
Pozice: Student
Povaha: Je dobrosrdečný a veselý. Má rád společnost a rád zlobí. Nemá rád smutek, takže pořád vymýšlí nějaké ptákoviny, aby ostatní pobavil. Je to romantik a věčné dítě. Miluje hry a svoje PSP nosí všude s sebou.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh Postavy: Kyuhyun pochází ze slušné rodiny. Ani bohaté, ani chudé, ale s dobrým postavením. Jeho rodiče ho i jeho sestru dobře vychovali a jeho dětství bylo víceméně spokojené. V kolektivu byl vždycky oblíbený pro svou veselou povahu a svoje lumpárny. Rodiče trvali na tom, aby studoval, dokud může, proto se přihlásil na KU, doufá, že tu brzy najde přátele a možná i někoho , s kým mu bude víc než fajn~