Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Prosinec 2015

Kim Taeyeon/ Kuchařka

13. prosince 2015 v 19:02 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Taeyeon
Datum narození postavy: 9. Března 1989
Skupina: SNSD
Pozice: kuchařka
Povaha: Jedním slovem, magor. Absolutní. Je jí jedno, že se sebe udělá šaška, vždycky vyvádí nějakou volovinu. Je tedy i hyperaktivní, ale poněkud nemotorná, takže většinu času ryje nosem v zemi. Trochu se zklidnila až na univerzitě, ale o moc ne. Jenže když už se někdo dostane přes tuhle vrstvu, najde milého a obětavého človíčka, který je ochotný se pro ostatní rozkrájet. Občas doslova, i když nedobrovolně.
Sex. Orientace: Bi
Příběh: Dětství téhle roztomilé slečny nebylo ničím výjimečné. Dva sourozenci, spokojení rodiče, obrovský chlupatý pes na zahradě. Prostě ideální rodinka. Jenom Tae dost dlouho nevěděla, co vlastně chce v životě dělat. Strašně dlouho ji bavilo vařit, ale rodinu nebavilo pořád ochutnávat její experimenty. Proto si vystudovala kuchařinu, ale nedokázala najít zaměstnání v žádné restauraci. Proto po nějaké době zkoušení se uvolila vařit pro místní univerzitu. Sice to není to, co chtěla dělat, ale alespoň měla na život. A třeba se tam na ni usměje štěstí i jinak …

Won JongJin/ Vedoucí chlapecké koleje

9. prosince 2015 v 16:27 POSTAVY

Jméno postavy: Won Jong Jin (The J)
Datum narození postavy: 1.3.1983
Skupina: - (ulzzang)
Pozice: Vedoucí chlapecké koleje
Povaha:
Na prvý pohľad sa môže zdať prísny a chladný, no po krátkom rozhovore človek zistí, že je presne pravý opak.
Hoci už nie je práve najmladší, veľmi rád sa zabáva. Niet divu, že si rozumie s omnoho mladšími ľuďmi, dokonca aj študentmi. S nimi sa snaží vychádzať len a len v dobrom, hoci sa dožaduje nejakého toho rešpektu, aspoň v škole.
Je veľmi obetavý a starostlivý - hlavne čo sa týka ľudí, ktorí sú mu blízki. Nemá však problém pomôcť a poradiť aj cudzincovi, samozrejme za určitých okolností. K ďalším jeho plusom patrí pracovitosť - svoju prácu si totiž plní do detailov a nenecháva si nič na poslednú chvíľu, dá sa na neho spoľahnúť. Vždy sa snaží byť spravodlivý. Počas voľných dní rád zavíta do nejakého toho baru, kde si aj vypije - takmer vždy ale s mierou. Nebráni sa raz za čas ani cigarete. Taktiež sa veľmi rád venuje rôznym druhom športu, čo sa aj odráža na jeho vypracovanej postave.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Čo si pamätá, tak ho vychovávala len mama. Svojho otca pozná len z rozprávania a pár fotiek - opustil ich, keď mal Jin približne rok. So svojou mamou vyrastal dosť skromne v malom byte na okraji mesta. Napriek tomu si snažili vystačiť sami, s drobnou pomocou jeho starých rodičov.
Už ako dieťa sa hlásil k rôznym brigádam, aby zarobil domov aspoň trochu peňazí a pomohol tak svojej mame. Toto stíhal počas základnej aj strednej školy. K práci si teda už ako mladý vyvinul určitý vzťah a skúsenosti.
Na vysokú školu sa žiaľ kvôli problému s peniazmi nedostal, a tak po skončení strednej takmer ihneď nastúpil do práce a vystriedal hneď niekoľko zamestnávateľov. Tesne po ukončení jeho doposiaľ posledného vzťahu sa mu však naskytla možnosť pracovať na škole - s lepším platom, v novom a omnoho väčšom meste. Takmer ihneď sa rozhodol, že to skúsi, keďže v rodnom meste ho už nič nedržalo a bolo načase sa osamostatniť.

Lee Taemin/ Student B2

9. prosince 2015 v 16:24 | ~ 엘린 | Ellin~ |  POSTAVY

Jméno postavy: Lee Taemin
Datum narození postavy: 18.7.1993
Skupina: SHINee
Pozice: Student
Povaha: Býval vždy zakřiklý a nikdy se moc neprosazoval až na poslední dobu. Na své okolí působí jako milí malý klučina, kterým není. Ve skrytu své duše je ale ďáblík. Rád se nechává rozmazlovat od ostatních. I on sám většinou roznazluje někoho koho má rád nebo se jen o ně stará
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Taemin vyrůstal v bohaté rodině, kde mu nic nechybělo..snad je rodičovská láska, kterou nezažil. Celou dobu ho vychovávala chůva. Jen díky ní není ten rozmazlený fracek za které ho má jeho okolí i když se tak občas vážně chová. Celé dětství se zajímá o tanec, kterým vlastně jen žije. Učení je pro něj celkem bez potíží. Nikdy nebyl jedničkář ale ani loser. Proto se rozhodl pro Korean University, kde bude studovat tanec a potká nové lidi, na které se těší.