Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Leden 2016

Aaron Kwak/ Student A

8. ledna 2016 v 16:32 POSTAVY

Jméno postavy: Aaron Kwak
Datum narození: 21.5 1993
Skupina: NU'EST
Pozice: Student
Povaha: Aron je....no jak začít.. má smysl pro humor a je společenský. Bát se ho oslovit nemusí nikdo, nikoho neodmítne, je to přítulný, přátelský člověk s milým úsměvem. Nerad slýchá hádky a nerad je účastníkem nějakých hádek. Je to velký romatik, své polovičce rád dává dárky, kytky a dělá ji radost. Přímo nenávidí, když ho někdo pomlouvá za zády a ještě ke všemu nepravdivými věcmi.
Sexuální orientace: Bi
Příběh: Dne 21.5 roku 1993 se v severní Americe narodil Aaron, jinak jak ho většina zná jen Aron. Už od malička měl dětství pěkné, přímo pohádkové, však jen do pěti let. Po jeho pěti letech začala u něj doma strašně napjatá atmosféra, za kterou mohl jeho otec, který začal jeho mámě zahýbat s jinými ženami. Trvalo to dalších pět let a jeho máma to věděla od samého začátku...ale nic otci neřekla. Byla to vskutku silná žena s velkou trpělivostí a tolerancí. Však do doby než to otec nepřehnal a načapala ho jak ona, řekla s "courou" v jejich posteli, oba vyhodila, otci sbalila kufry a vyhodila ho z jejich společného domu. Když se rozvedli odstěhoval se Aron s mámou a se svým bratrem do hlavního města Jižní Koreje do menšího bytu, jelikož neměli moc peněz. Po několika letech se rozhodl se přihlásit na univerzitu, aby si zajistil nějakou budoucnost a mohl pojistit jak sebe tak svou maminku, kterou miloval ze všech lidí na světě nejvíc. Celý život se bojí, aby nebyl jako jeho otec, ale je si jistý, že toto geny nejsou a nikdy takový nebude!

Park Kyungri/ Studentka B

8. ledna 2016 v 16:31 POSTAVY

Jméno postavy: Park Kyungri
Darum narození postavy: 5.6.1990
Skupina: krasobruslařka
Pozice: studentka
Povaha: Kyungri možná občas působí na první dojem chladně a arogantně, ale ve skutečnosti taková vůbec není. Je to přátelská a občas krapet střelená holčina. Je pro každou srandu. Někdy se dokonce chová jako malé dítě. Když se ale naštve nebo má prostě blbou náladu, není dobré být v její blízkosti. Dokáže být hodně nepříjemná. Většinou pak řekne nějakou věc, které později lituje. Záleží jí na svých blízkých a kdykoliv je vyslechne a pomůže jim. Nerada se totiž dívá na to jak se někdo z nich trápí. Snaží se ignorovat špatné věci a soustředí se jen na věci, které jí dokáží zvednout náladu. Je prostě svá a je jí jedno, co si o ní myslí ostatní.
Příběh postavy: Narodila se do velmi bohaté rodiny. Celý život si žila jako princezna. Občas se tak vážně cítila, potom jak s ní zacházelo jejich služebnictvo. Vždycky dostala cokoliv chtěla. Ačkoliv se může zdát, není to žádný rozmazlený fracek. Peníze jí ani nějak nezajímaly. Byla by mnohem radši, kdyby se jí rodiče věnovali. Jenomže ti byli pokaždé zaneprázdněny prací. V podstatě Kyungri vychovalo právě jejich služebnictvo. Tohle byla jediná věc, která jí na jejím pohádkovém životě štvala. Měla soukromého učitele, takže se vyučovala doma. Dlouhá léta proti tomu Kyungri nic nenamítala. Jenže když vyrostla, zachtělo se jí po normálním chození do školy. Chtěla poznávat nové lidi. Začala se zajímat o KU a nakonec se rozhodla, podat si tam přihlášku.

Shim Changmin/ Opravář

8. ledna 2016 v 16:29 POSTAVY

Jméno postavy: Shim Changmin
Datum narození postavy: 18.2.1988
Skupina: TVXQ
Pozice: Opravář
Povaha: Evil povaha s andělskou tvářičkou. Nové lidi si získává svým důvtipem a milým přístupem. Nikdy svými evil chvilkami nepřekročí slušné meze. Na to kolik mu je je strašný romantik a občas se podle toho na rande chová. Miluje rozmazlování a sladké
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Už v brzkém dětství ztratil rodiče v autonehodě. Proto celé své dětství prožil v dětském domově. Díky tomu šel i na učnák, co pro něj bylo nejlepší řešení v té době. Byl na několika oborech aby měl větší možnost. Možná i proto, že má udělaný víc oborů najednou tak se na prestižní škole zaměstnal jako opravář.