Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Únor 2016

Tao/ B

24. února 2016 v 13:11 POSTAVY

Jméno postavy: Huang Zi Tao
Datum narození postavy: 2.5. 1993
Skupina: ex EXO
Pozice: Student
Povaha: TaoTao je průměrný student. Má neuvěřitelnou slabost pro všechny pěkné a krásné věci, počínaje všemožnými plyšovými hračkami až po oblečení. Své nadšení velmi často projevuje prostřednictvím svého dívčího smíchu. Jeho největší láskou je spánek a jídlo, kromě toho také animované seriály, zejména série Kung-fu Panda. K lidem se chová mile a přátelsky.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy:
Huang Zi Tao-ova rodina patří mezi poněkud zámožnější vrstvu. ZiTao nemá žádné sourozence, odjakživa byl vychovávan a rozmazlován jako jediný potomek svých rodičů. Od dětství navštěvoval ty nejvíce prestižní soukromé školy, které se v Číně nacházely. No i přesto by o něm nikdo nemohl prohlásit, že by jako student vynikal - Taovy známky se totiž vždy pohybovaly na průměru. Přes jeho studijní výsledky tu přece jen byly věci, ve kterých by mu mohl málokdo konkurovat. Mezi tyto věci se řadí wushu - bojové umění, kterému se věnuje od svých útlých let, zpěv a tanec.
Protože Taovy rodiče vždy chtěly pro svého syna jen to nejlepší, rozhodly se jej přihlásit na Korean University v Seoulu.

Eunhyuk/ C

24. února 2016 v 13:07 POSTAVY

Jméno postavy: Lee HyukJae
Datum narození postavy: 4.4.1986
Skupina: Super Junior
Společnost: SM
Pozice: Student
Povaha: Vypadá silně ale snadno se rozbrečí, protože je hodně citlivý a věci si bere hodně k srdci. Dýchá pro hudbu hlavně pro tanec je to něco co dělá jeho život štastným. Je milovník zvířat ale má fobii z hadů. Je věřící a pravidelně chodí do kostela. Mezi lidmi se často chová jako dítě a lidi ho proto moc nechápou. Je hodně živý kluk skoro až hyperaktivní, proto miluje společenské aktivity a pořád vymýšlí kde by koho popíchl když se nudí je k nezastavení. Má fobii z doktorů a hlavně z jehel. Je hodně stydlivý.
Sexuální orientace: homosexual
Příběh postavy: Když se narodil nikdo ho neměl moc rád skrz jeho šílené chování byl hyperaktivní dítě. Jeho rodina nebyla nikterak bohatá ale měli dost peněz aby se uživily všichni. Když ho jednoho dne sestra tajně přihlásila do taneční soutěže hodně se bál ukázat, ale nakonec se zůčastnil a lidem se to hodně líbilo díky jednomu vystoupení ho začli mít hodně rádi tak se rozhodl že svůj talent jen tak nezahodí a přihlásil se na KU. Než se rozhodl tak ještě prošel dalšíma talentovýma zkouškama aby si byl vážně jistý že nějaký talent má ne jen na provokování lidí což je jeho největší záliba po návštěvě kostela a posilovny ke tráví honě času život ho naučil bojovat proto začal chodit pravidelně o posilovny a na BOX kde poznal hodně přátel a začal se mu život měnit k lepšímu a začal si více věřit v tom co dělá.

Chaerin/ C2

24. února 2016 v 13:06 POSTAVY

Jméno postavy: Lee ChaeRin
Datum narození postavy: 1991.2.26
Skupina: 2NE1
Pozice: Studentka
Povaha: CL je úplně normální holka.
Je to spíš společenský typ, ale ráda si najde chvíli sama pro sebe.
Mezi její koníčky patří zpěv a tanec.
I přes to že si ráda pospí, taky ráda ponocuje, jelikož to zrovna netěší její rodiče.
Je dost rozmazlená, ale za to mají vinu její rodiče.
Když už jsme u jejích rodičů... Ti vždycky chtěli, aby Chaerin byla chytřejší než doopravdy je, ale CL se jim změnit nepodařilo. Dříve měla problémy s alkoholem a kouřením.
Sexuální orientace: BI
Příběh postavy:
CL na první pohled vypadá jako milá, hezká a chytrá dívka, ale ve skutečnosti je možná hezká, ale v hlavě má prázdno.
Už jako malou ji zaujal zpěv a tanec.
Její rodiče se jí snažili pomáhat s učením, ale bez nějakých účinků. Po pár týdnech věnovaných studiu s Chaerin to vzdali a došlo jim, že CL je prostě blbá. Kolem 15ti let se Chaerin zapletla do pár průšvihů s alkoholem a nehezké vzpomínky měla také na kouření. Po nějaké době nechtěli mít její rodiče s ní nic společného a tak ji poslali na Korean University.

Changjo/ B2

24. února 2016 v 13:04 POSTAVY

Jméno postavy: Choi Jong Hyun (Changjo)
Datum narození postavy: 16.11. 1995
Skupina: Teen top
Pozice: Student
Povaha: JongHyun je stydlivější povahy, je dětský a miluje takové ty dětské věcičky, sladkosti a tak dále. Ale dětský není úplně ve všem! Kamarádů si váží jako poklad, protože jich nemá moc, ale je trošku odtažitý. Nerad se svěřuje se svými problémy a pocity, řekne to jen člověku, kterému věří na 100% a to je málo kdo. Když je ve velké skupině je ten přihlížející a zamklý. Je hrozně citlivý a na ve ne k působí spíš zklesle a smutně, ale usmívá se docela často.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: JongHyun pochází z malého městečka kde bydlel s rodinou, která nebyla zrovna bohatá. Když jednou získali peníze, že se kouknou do hlavního města JongHyun bylo dvanáct let, byl štěstím bez sebe, ale to netušil co je tam potká. Jeho táta řídil, půjčili si auto od známých, ale nabourali do stromu a když se JongHyun probudil v nemocnici byl u něj psychiatr a opatrně mu řekli, že jeho rodiče nepřežili, dlouho byl v péči různých psychiatrů a psychologů a všech možných doktorů, kteří mu pomáhali se přes to přenést. Když se to po roce a půl povedlo nastěhoval se k bohatému strýčkovi, který byl už dost starý a byl to známý jeho dědečka, protože z rodiny všichni umřeli, měl jen rodiče...ty už taky ne! Strýček se o něho staral velmi pěkně, ale ve škole ho spolužáci velmi rádi šikanovaly, celé noci probrečel. Když mu bylo šestnáct tak byl dokonce sexuálně zneužití, ale pres to už se přenesl. Po pár letech to přešlo úplně a nějak se s tím vším naučil žít. Jen se pořád bojí, že se minulost bude opakovat. Rozhodl se, že se přihlásí na univerzitu, strýček mu dokonce pomáhal učit se na přijímací zkoušky. Doufá, že tady konečně pozná někoho kdo s ním bude přátelit a bude ho mít aspoň trochu rád, taky by konečně chtěl poznat co to je láska a jaké to je se zamilovat.