Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Březen 2016

Kim Minseok/ Výchovný poradce

31. března 2016 v 14:45 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Minseok
Datum narození postavy: 26.3.1990
Skupina: EXO
Společnost: SM Ent.
Pozice: Výchovný poradce
Povaha: Sám sobě hodně často odporuje. I kdyby někdo řekl, že ho zná na sto procent a začal popisovat jeho chování, tak dokáže překvapit. Občas se rozhoduje z minuty na minutu a vůbec nepřemýšlí. Jindy zvažuje a to dokáže i několik hodin. Lehce se pro něco nadchne a pokud se s někým nemůže dohodnout, volí kompromis. To se ale moc neshoduje s tím, že nerad ustupuje, pokud si je jistější svou volbou a je těžké ho k něčemu donutit. Snaží se vyhnout všelijakým konfliktům a pokud je na někoho naštvaný, raději mlčí a zachovává si chladnou hlavu. Patří rozhodně mezi realisty s nádechem optimisty. Pro přátele by udělal cokoliv, ale zase do určitých mezí.
Sexuální orientace: Bisexuál
Příběh postavy: Jeho rodiče ho od malička vedli k zodpovědnosti a poté i samostatnosti. Vyrůstal jako jedináček, ale neměl problém s dělením. Rodiče by v něm nejraději viděli úspěšného doktora a nebo právníka, ale i když jim chtěl vyhovět a začít studovat medicínu, nebavilo ho to. Byl rád ve společnosti lidí a naslouchal jim. Čímž se dostal ke studiu psychologie a nadchl se pro psychologa. Musel pro to obětovat spoustu svého volného času a učil se celé dny. Ven s kamarády vyrazil pouze jednou za čas. Úspěšně odmaturoval a mohl se konečně vydat za svým snem. Zdálo se mu to ideální. Rok pracoval jako psycholog v menší ordinaci, než se rozhodl změnit místo. Shodou okolností narazil na inzerát o místě výchovného poradce na univerzitě. A protože uznal za vhodné, že to bude o hodně příjemnější a nabere nové zkušenosti, přihlásil se.

Seungyoon/ C2

31. března 2016 v 14:06 POSTAVY

Jméno postavy: Kang Seungyoon
Datum narození postavy: 21.1. 1994
Skupina: Winner
Pozice: Student
Povaha: Na Seungyoonovi je typická jeho tvrdohlavost. Pokud si něco vezme do hlavy, tak ho nic nepřesvědčí o opaku. Velmi často si dělá to, co chce. Velmi ho nezajímá to, co si o tom ostatní myslí. ON prostě udělá to, co chce sám. Je také velice náladový. Pokud je v jedné chvíli naprosto spokojený, za chviličku může propadnout depresi. Naprosto nesnáší, pokud ho ostatní poučují. Navíc má takovou vlastnost, že slyší jen to, co sám chce. Většinou se na věci nedokáže soustředit a je mimo. Na druhou stranu je velmi společenský. Dokáže se bavit naprosto s kýmkoliv. Nesnáší to, když musí být někde po delší dobu sám.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy:
Jeho rodina byla docela dost bohatá, ale byl v tom jeden velký problém. Rodiče na něj nikdy neměli čas, takže Seungyoon začal trochu vyvádět. Už ve školce volali domů, že Seungyoon se k ostatním dětem nechová hezky. Proto také trávil dost času u všelijakých psychologů, kteří mu měli pomoci.
Všechno se však zhoršilo, když přišla na svět jeho mladší sestra. Seungyoon už byl v té době v pubertě, tak se často stávalo, že velmi dlouhou dobu nepřišel domů a pokud ano, skoro ho ani nepoznali.
Velmi brzy se dostal do křížku s drogami a podobnými věcmi. V kolektivu byl však vždy jedním z nejoblíbenějších. Často se kolem motala spousta dívek. Možná to bylo kvůli jeho průserářské auře.
Rodičům se jeho chování samozřejmě nelíbilo, ale nikdy nepřišli na způsob, kterým by ho mohli nějak uklidnit nebo zvládnout. Proto se tentokrát snažili více věnovat jeho sestře, aby se z ní nestalo to samé, co z něj. To ho štvalo ještě více. Nedokázal vystát fakt, že o něj se nikdy takhle nezajímali.
Brzy začal upadat do silných depresí. Možná tomu pomohly všechny ty věci, které bral. To všechno vedlo k jednomu pokusu o sebevraždu. Po něm se probudil v nemocnici, kde si ani nepamatoval, že se o něco takového pokoušel.
To bylo poprvé, kdy se jeho rodiče opravdu k něčemu odhodlali. I přes jeho špatné známky ho díky svému vlivu dostali na nějakou školu. Doufali, že tam ho to nějak uklidní. On sám tomu moc nevěřil, ale souhlasil s tím. Přeci jenom od skončení střední (kterou dal jen tak tak) byl pořád doma.

Irene/ Sekretářka + Učitelka sociologie

31. března 2016 v 14:02 POSTAVY

Jméno postavy: Bae JooHyun/Irene
Datum narození postavy: 29.3.1991
Skupina: RedVelvet
Pozice: Sekretářka zástupce ředitele/ Učitelka sociologie
Povaha: Všichni by očekávali, že bude namyšlená, když je z bohaté rodiny, ale není. Je naprosto normální slečna, která nikdy neřešila nějaké peníze, nebo bohatství. Ráda pomáhá lidem. Je velice upřímná, takže co na jazyku to hned řekne. Nejprve si neuvědomí co vlastně řekne, tak se začne omlouvat, ale pokud něco řekne nějakému člověku, který jí vytáčí, neomlouvá se. Irene dokáže být být i nesvá v určitých chvílích, ale jinak je velice vyrovnaná žena. Dokáže sice za zač vyboucnout, ale kdo v dnešní době tohle neumí, když jsou lidi takový jaký jsou.
Sexuální orientace: Hetero
Příběh postavy: Irene se narodila do bohaté rodiny. Od malička se jí dostávalo luxusu, ale ona nikdy po tom neprahla. Spíše chtěla aby se jí dostávalo lásky do rodičů, i když to nebylo tak jednoduché. Jej rodiče kvůli práci musel cestovat a tak malá Irene byla stále se svojí chůvou, kterou vždy milovala. Vychovala jí, aby nebyla jako ostatní bohaté děti, což se jí povedlo. Irene tohle neřešila. Bylo jí to jedno zda je bohatá, nebo chudá. Ona hlavně chtěla studovat a mít skvělou práci, která by jí bavila. Jednou se dozvěděla, že přijímají na školu. Nevěděla zda být učitelkou, nebo zaměstnancem, ale přihlásila se na obojí, přeci jen se jí to zdálo jako dobrá zkušenost.

Chanyeol/ Učitel výtvarného umění

24. března 2016 v 2:06 POSTAVY

Jméno postavy: Chanyeol Park
Datum narození postavy: 27.11.1992
Skupina: EXO
Pozice: Učitel - Výtvarné umenie
Povaha: Jeho povaha je často rozmanitá, ale vďaka nej dokáže svojmu predmetu, ktorý učí dodať jemný šmrnc. Je veľmi kreatívny, často žijúci vo svojom svete a vo všetkom vidí len to pozitívne. Takže ho málokedy niečo rozhodí a preto sa usmieva stále akoby nemal žiadne problémy. Zase nemôžeme povedať, že je stále ako tisícvoltová žiarovka, vie byť aj vážny a aj keď sa to možno nezdá, kedže si zo všetkého robí vtipy a dobré dni, nemá v hlave vymyté.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Chanyeol sa narodil do bohatšej rodiny. Jeho rodičia boli slávni umelci, preto on nebol výnimkou a zdedil po nich nadanie. Matka huslistka, otec operný spevák a Chanyeol? Jeho nadanie sa dlho ukrývalo v ceruzke a bielom skicári. Objavili jeho prirodzený talent už na súkromnej škole, ktorú ako dieťa navštevoval. Preto mu rodičia nebránili v rozvíjaní a dali ho podľa želania na strednú umeleckú školu. Výtvarné umenie ho napĺňalo šťastím a videl svet z úplne iného pohľadu, nikdy nemal konflikty. Tak povediac bol dosť obľúbený, až na pár výnimiek, ktorý mu talent závideli a trochu mu znepríjemňovali život. No ani to ho nedokázalo nijako rozhodiť. Bral ich správanie z nadhľadom a ešte si aj sám uťahoval zo seba samého, aby im dal najavo, že mu je to jedno. Ale mal chvíle, kedy sa nad rozjímaním ponoril do svojho vnútra a cítil sa sám. Nemal nikoho, komu by sa zveroval, aj napriek tomu, že bol populárny. Jeho JA nikto nedokázal pochopiť a akceptovať. Ale čím bol starší, tým menej sa tým zaoberal. Na vysokej škole, však už život bol iný. Láska, sklamanie, problémy všedného života, radosť z maličkostí... to všetko ho dobehlo a okúsil trpkú chuť pravého života. No stále nezúfal a vždy so vzpriamenou hlavou vstupoval do každého dňa. Podarilo sa mu školu dokončiť na najvyššiu úroveň a stal sa veľmi rýchlo váženým výtvarným kritikom a umelcom. Mal za sebou už menšiu kariéru, niekoľko výstav v galériách doma i v zahraničí, ako veľmi produktívny a kreatívny umelec. Jeho fantázia sa zdá akoby nemala dno, ale mal pocit, že tento rýchly a ľahko dosiahnuteľný úspech ho nenapĺňa. Chcel trošku viac, nielen byť vážený umelec, ale aj učiť ľudí k umeniu. Preto sa rozhodol, že pôjde za učiteľa. Dlho premýšľal na ktorú školu pôjde učiť, no nakoniec sa rozhodol a preto šiel na KU.

Heechul/ Učitel sex. výchovy

24. března 2016 v 2:02 POSTAVY

Jméno postavy: Kim HeeChul
Datum narození postavy: 10.7.1983
Skupina: Super Junior
Společnost: SM
Pozice: Učitel - Sexuální výchova
Povaha: Milovník koček, Za každé situace mu zůstává úsměv na tváři. Velmi DRZÝ. Hodiny se snaží učit tak aby to studenty bavilo. Bývalí studenti i zaměstnanci školy tvrdí že i když na to nevypadá tak je velmi drzý ale se zlatým srdcem. Kecaly on je velmi drzí a studenty bere pánví xD
Sexuální orientace: Bisexual
Příběh postavy: Žil dlouhou dobu v Číně kde vyučoval na základní škole obor Sexuální výchova, bral to jako výzvu aby dětem zasvětil do toho co je v životě čeká a hlavně aby si s toho odnesly co nejlepší vzpomínky. Pro jeho smůlu/nesmůlu musel odcestovat do Jížní Koree, kde to neznal naštěstí tu žil i jeho tehdy žák Eunhyuk, který v té době neuměl ani ťuk Čínsky a on si ho bral na starost vždy když měl čas. Ukázal mu školu na kterou chodí a vyslepičil mu že jim chybí učitel na sexuální výchovu (nečekaně) tak neváhal a šel bojovat o místo na jejich škole.

Yoon Bora/ Učitelka tance

24. března 2016 v 2:00 POSTAVY

Jméno postavy: Yoon Bora
Datum narození postavy: 30.1. 1990
Skupina: SISTAR
Pozice: Učitelka tance
Povaha: Bora je věčně je zabořená v hromadě knížek a ostatní ji berou jako nezastavitelného knihomola. Možná se to nezdá, ale Bora si vybudovala velký vztah k tanci. Je poměrně závislá na svých příbuzných a na kamarádech. Sama sebe považuje za společenského člověka.
Sexuální orientace: BI
Příběh postavy: Bora byla původně neplánované dítě. Její matka ji měla v 17ti letech a byl zázrak, že měla nečekaný talent. Už v 6ti letech byla Bora o mnoho chytřejší než ostatní děti a proto přeskočila jeden ročník. Většinu svého volného času trávila v knihovně, nebo v tělocvičně. Po několika letech Bora začala závodně tancovat a vyhrála tak několik cen. Už tehdy věděla, že jednou chce jednou být učitelka. Proto se rozhodla jít učit tanec na Korean University.

Kim Hyojung/ B

19. března 2016 v 16:18 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Hyojung
Datum narození postavy: 11.1.1991
Skupina: SISTAR
Pozice: studentka
Orientace: bi
Povaha: Hyolyn je spíš klidný a tichý typ člověka. Moc toho nenamluví a nerada je středem pozornosti. Stačí jí jen tak existovat. Když už s ní ale někdo promluví dokáže být nějakým způsobem milá a přátelská. Radši ostatní poslouchá a až poté na to řekne svůj názor. Možná má závislost na cigaretách, ale alkoholu už nikdy nesáhne.
Příběh postavy: Narodila se jako jedináček do celkem bohaté rodiny. V dětství se o ní staraly chůvy, ty ale střídala jako boty, jelikož skoro s každou její otec spal. Když na to její matka přišla vždycky tu chůvu vyhodila a pohrozila mu rozvodem. Jeho to ale vůbec nezajímalo, skoro jako by mu na rodině nezáleželo. Takhle to až do jejích desátých narozenin, poté matka slib s rozvodem splnila. Hyolyn nevěděla co se dějě, nevěděla proč spolu rodiče už nemluví. Dostala se do péče matky. Asi to bylo lepší než kdyby se dostala do péče otce, jenže matka na ní neměla čas. Kariéra pro ní byla důležitější než její dcera. Hyolyn se s tím celkem rychle smiříla a naučila se starat sama o sebe. Na druhou stranu se bohužel kvůli špatné výchově začala v pubertě dostávat do problémů. Především s alkoholem. Jednoho dne to ale na párty jednoho ze školy přehnala a opila se do němoty. Ráno se probudila sama nahá v posteli toho kluka. Strašně se vylekala jakmile zjistila, že si z párty nic nepamatuje a její nahota to ještě zhoršila. Hned si domyslela co se stalo. Rychle se zase oblékla a vyzle ven oknem než si jí někdo stihl všimnout. Doma se dala do breku. Nikdy nechtěla aby to tak dopadlo. Matce o tom neřekla, stejně by jí to nezajímalo. Po pár měsících se přes to konecně přenesla. Přestala pít a už nechodila večírky, toho kluka úplně vymazala ze svého života. Jenže se jí začaly dít nehezké věci. Ranní nevolnosti, ztráta menstruace a další. Věděla co to znamená a okamžitě si koupila těhotenský test. Ty dvě čárky jen potvrdily její obavy. Byla těhotná. Bylo jasné, že si dítě nemůže nechat a ani by nechtěla. Od základů by to změnilo její život k hošímu. Matka by jí vyhodila a otec toho nenarozeného dítěte by se o ně taky určitě nepostaral. Proto šla na potrat, bylo jediné možné řešení. Po zotavení začal měnit svůj život. O všem matce řekla, odešla ze školy, aby už přestala myslet na ty chyby co v životě udělala a přešla na KU. Brala to jako nový začátek, šanci na jiný život.

Kim Hyuna/ C2

19. března 2016 v 16:16 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Hyuna
Datum narození postavy: 6.6.1992
Skupina: 4MINUTE
Pozice: studentka
Orientace: bi
Povaha: Možná na to nevypadá, ale Hyuna není vůbec společenská. Né že by lidi nenáviděla, jen pro ní nějaké společenské postavení nebylo důležité. Její jedno jestli si někdo o ní šeptá za jejími zády. Proč by se měla chovat jak chtějí ostatní? Je to přece její život a ona si s ním může dělat co bude chtít. Ráda provokuje… ať už vzhledem nebo chováním. Nemá problém mluvit o společenských tabu. Řídí se mottem Me, myself and I. Jinými slovy se stará jen o sebe a úplně jí to tak vyhovuje.
Příběh postavy: Pochází z křesťansky orientované rodiny, rodiče jí už od plenek učili milovat víc lidi kolem sebe ale ona byla zahleděná do sebe. V dětství se projevovala její nezkrotná povaha, porušování zákazů se stalo každodenní záležitostí. Celá rodina si myslela že se zklidní až nastoupí do školy, ale to ničemu nepomohlo, spíš naopak. Na prvním stupni týrala své spolužáky, všichni se jí báli protože dokázala použít pěsti k nehezkým věcem. Známky ale překvapivě byly dobré, možná jí to vůbec nezajímalo ale vypadalo to že k tomu má vrozené vlohy. Všem bylo jasné že když se jim pomůže zkrotit to zvíře mohla by být velice oblíbená mezi učiteli a to by jí podle nich mohlo pomoct k následnému vybrání dobré univerzity. První stupeň tak tak prolezla, kazilo jí to jen chování. Druhý stupeň byl však bod té největší změny. Hned se chytla špatné party, začala tajně kouřit a pít. Nejednou jí policisti dovezli večer domů podnapilou či dokonce zfetovanou. Užívala si že se takhle proti nim bouří, podle ní to byla jejich chyba. I tomhle stavu se jí ale povedlo prolézt školou. Rodiče jí už měli dost, nechtěli s ní už nic mít. Proto pro ní našli školu co nejdál od nich, KU.

Kris/ B

19. března 2016 v 16:13 POSTAVY

Jméno postavy: Kris Wu Fan
Datum narození postavy: 6.11.1990
Skupina: Ex-EXO
Pozice: Student
Povaha: Od malička rváč a potížista. Miluje poflakování za školou a řídí se tím že nejlepší učitel je život. Vždycky byl takový ten inteligentní sígr kterej se neučil ale když potřeboval uměl si uržet známky. Slovo autorita nebo respekt u něj nemají moc význam. neuznává to od malička díky nenávisti k otci. Dokáže ale zkrotnout pokud si ho někdo umí skrotit a dokonce umí být i milý a ochotný.
Příběh postavy: Kris se anrodil do bohaté rodiny. otec byl nejspíš podnikatel a jeho máma měla svatební salón a bokem byla návrhářkou. Tím pádem mu odmalička byl dopřávaný luxus. Když mu bylo mějakých 13 otec je opustil a když mu bylo 20 máma mu umřela a dával to za vinu práve otci. od doby co odešel se její stav zhoršil, nevěděl o co jde, matka mu to pochopitelně neřekla. Ať měl ale duvod jakýkoliv vinil hlavně otce. Po tom co měla jeho máma poslední přání aby šel alespoň na všeobecně zaměřenou školu utekl z Kanady do Koreje kde si našel Korean Uviersity. dělo se od té doby okolo něj hodně věcí a po jistém incidentu odešel ze školy. teď, po roce se ale rozhodnul vrátit zpátky. nebýt jako jeho otec, neutíkat od problémů a postavit se všemu čelem...

Kim JaeLim/ B2

19. března 2016 v 16:11 POSTAVY

Jméno postavy: Kim Jae Lim (pozměněný skrz příběh. Jinak je to Kim Ye Rim :3)
Datum narození postavy: 21.1.1994
Skupina: Solo
Pozice: Studentka
Povaha: Ač působí jako neviňoučká panenka je v podstatě celkem potvora.Vždycky měla svoje dvě stránky. tu cute a tu provokativní. Používala obě zaráz a proto jí vždy procházelo vše jak chtěla, hlavně doma. No když je někdo z lidí které má ráda nebo z rodiny v průseru pomůže a zastane se. Vždycky byla dobrá v sebeobraně a má černý pás z taekwonda
Orientace: Bisexuálka
Příběh postavy: Narodila se jako nejmladší člen do Kim family. Odjakživa měla za svůj největší vzor staršího a jediného brášku Jaejoonga. I když byl v jejich rodině adoptovaný vždy ho brala jako vlastního a ze všech sourozenců ho měla nejraději a trávila s ním i nejvíc času. Celkem ji vzalo když se odstěhoval a už ho nemohla vidět tak často. Hlavně i díky tomu že chodila do školy a povnné kroužky na které stejně časem kašlala a díky partě lidí ke kterým se připletl začla být celkem velký rebel. Jediné co dodržovala byl kroužek taekwonda kde časem získala černý pás. Když přišel čas rozhodování kam na střední měla okamžitě jasno. Korean University kde aniž by to veděla učil její milovaný bráška.