Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Seungyoon/ C2

31. března 2016 v 14:06 |  POSTAVY

Jméno postavy: Kang Seungyoon
Datum narození postavy: 21.1. 1994
Skupina: Winner
Pozice: Student
Povaha: Na Seungyoonovi je typická jeho tvrdohlavost. Pokud si něco vezme do hlavy, tak ho nic nepřesvědčí o opaku. Velmi často si dělá to, co chce. Velmi ho nezajímá to, co si o tom ostatní myslí. ON prostě udělá to, co chce sám. Je také velice náladový. Pokud je v jedné chvíli naprosto spokojený, za chviličku může propadnout depresi. Naprosto nesnáší, pokud ho ostatní poučují. Navíc má takovou vlastnost, že slyší jen to, co sám chce. Většinou se na věci nedokáže soustředit a je mimo. Na druhou stranu je velmi společenský. Dokáže se bavit naprosto s kýmkoliv. Nesnáší to, když musí být někde po delší dobu sám.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy:
Jeho rodina byla docela dost bohatá, ale byl v tom jeden velký problém. Rodiče na něj nikdy neměli čas, takže Seungyoon začal trochu vyvádět. Už ve školce volali domů, že Seungyoon se k ostatním dětem nechová hezky. Proto také trávil dost času u všelijakých psychologů, kteří mu měli pomoci.
Všechno se však zhoršilo, když přišla na svět jeho mladší sestra. Seungyoon už byl v té době v pubertě, tak se často stávalo, že velmi dlouhou dobu nepřišel domů a pokud ano, skoro ho ani nepoznali.
Velmi brzy se dostal do křížku s drogami a podobnými věcmi. V kolektivu byl však vždy jedním z nejoblíbenějších. Často se kolem motala spousta dívek. Možná to bylo kvůli jeho průserářské auře.
Rodičům se jeho chování samozřejmě nelíbilo, ale nikdy nepřišli na způsob, kterým by ho mohli nějak uklidnit nebo zvládnout. Proto se tentokrát snažili více věnovat jeho sestře, aby se z ní nestalo to samé, co z něj. To ho štvalo ještě více. Nedokázal vystát fakt, že o něj se nikdy takhle nezajímali.
Brzy začal upadat do silných depresí. Možná tomu pomohly všechny ty věci, které bral. To všechno vedlo k jednomu pokusu o sebevraždu. Po něm se probudil v nemocnici, kde si ani nepamatoval, že se o něco takového pokoušel.
To bylo poprvé, kdy se jeho rodiče opravdu k něčemu odhodlali. I přes jeho špatné známky ho díky svému vlivu dostali na nějakou školu. Doufali, že tam ho to nějak uklidní. On sám tomu moc nevěřil, ale souhlasil s tím. Přeci jenom od skončení střední (kterou dal jen tak tak) byl pořád doma.
 


Aktuální články

Reklama