Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Červen 2016

Bang Minsoo/ Student C

5. června 2016 v 17:15 POSTAVY


Jméno postavy: Bang Min Soo (C.A.P)
Datum narození postavy: 4. 11. 1992
Skupina: Teen Top
Společnost: LOEN Entertainment
Pozice: Student
Povaha: Min Soo se ostatním ze začátku může zdát jako namyšlený, chladný a bezcitný člověk. Opak je však pravdou. Ve skutečnosti je to milý, upřímný a láskyplný chlapec. Bohužel, vše to skrývá pod maskou šikanátora. Nikomu se nechce svěřit se svými city, protože věří, že lidé dokážou jen ubližovat. Díky tomu se k jeho srdci dostala jen jedna duše, a tou byl jeho pes Leo.
Sexuální orientace: Homo
Příběh postavy: Minsoo už od svého útlého dětství měl sklony k rebelismu. Ať už to byli drobné krádeže, vandalismus anebo šikana. Nebyl slušný k nikomu, ani ke svým rodičům či jeho dvěma starším sestrám. Snad jediný, na koho kdy byl milý, byl jeho husky Leonard. Ten však před rokem zemřel za záhadných okolností. Stal se z něho uzavřený člověk, který s nikým pomalu ani nepromluví. Další rána pro něho přišla půl roku poté, kdy se jeho rodiče rozvedli. Od té doby žije se svým otcem, zatímco jeho sestry žijí už každá sama. Matka si našla nového přítele a na Minsooa tak úplně zapomněla. Jemu je to však jedno. Vždycky měl radši svého otce, i když to nikdy nedal najevo. Svoji zlost a bolest si tak vybíjí na ostatních spolužácích. Doma se poté utápí v smutku z toho, co udělal. Dokonce si i několikrát ublížil jen proto, že mu to bylo líto. Proto je nadšením bez sebe, když přijdou prázdniny anebo jen obyčejný víkend. Aspoň si vyčistí hlavu a zahraje si jeho nejoblíbenější hry. Není se svým životem však spokojený. Podaří se mu ho někdy změnit...?

Song Minho/ Student B

5. června 2016 v 17:12 POSTAVY

Jméno postavy: Song Min-ho (Mino)
Datum narození postavy: 30. Března 1993
Skupina: Winner
Pozice: student
Povaha: sebevědomý ale zároveň velmi tvrdohlavý s jistými znaky vznětlivé povahy, při které se může vyvinout agrese. Podle toho, jak se mu to hodí, dokáže být i milý a přátelský ale záleží, na jakou ze svých proměnlivých nálad zrovna bude mít. Komunikativní, veselý v jistých chvílích. Ani egoistický rys se v něm nezapře.
Sexuální orientace: Homosexuál
Příběh postavy:

Jeho život od malička nebyl ideální. Jeho rodina nepatřila mezi ty nejbohatší ale ani mezi ty nejchudší. Byla to zlatá střední cesta, kde mohl být každý z jeho početné rodiny rád. K jeho štěstí a neštěstí jeho rodiče i přes to, že na většinu věcí neměli, se snažili žít jako bohaté vrstvy společnosti. Nebylo divu, že takto se celá jeho rodina brzy zadlužila. Vše by se dalo zvládnout, kdyby na svět nepřišli ještě další 2 sourozenci, kteří narušili plánovaný rozpočet. Nejen, že nebyly peníze na nic ale ani Mino z toho nebyl dobrý. Dvojčata vzala i tu minimální pozornost, kterou mu kdo věnoval a Mino se už tak v brzké době začal z milého a přátelského kluka měnit na to, co je z něj dnes.
Už od nejnižších ročníků získával sebevědomí, díky kterému se z něj stával po čase egoista. Ano, čím více úspěchů měl, tím více si o sobě myslel, možná až přes příliš ale nikdy nelitoval žádného svého činu. Ani ve škole ani doma už nebyl spokojený. Povinnosti, práce a pořád dokola ty rutinní záležitosti z něj dělaly pouze znuzeného mladíka, který toužil po tom, aby byl vidět.
Začalo to v rodině, kdy si své neúspěchy vybíjel na mladších sourozencích a oni mu za to připravili doma peklo na zemi. To samé se dělo i ve škole, problémy s nerespektováním pravidel, dělání si co ho jen napadne a navádění ostatních studentů k špinavým pracím.
Rodiče nejen jeho ale i ostatních spolužáků z toho byli nešťastní jako vedení školy. Nic nezabíralo, vše bylo marné do doby, než si našel svého přítele. Do té doby ani netušil, že by mohl být gay. Osud tomu chtěl jinak a Mino byl tím, co nenáviděl. Nenáviděl sebe i jeho za to, co byli, ale přesto ho dokázal milovat. Vlastně, byl jediným, kdo Mina pochopil a kdo mu byl nejblíže za celý život.
Přestal vyvádět, choval se slušně i jeho poblázněné hormony se uklidnily, ne však na dlouho.
V tu dobu měl Mino už až moc rozsáhlé spory s jedním ze svých bývalých přátel. Vše jeho životě byl nyní jeho přítel, a proto taky šel rovnou za ním. Když mu pověděl, co všechno měl od výtržnictví po dalších pár věcí, začal se ho jeho nejblíž stranit. Pro Mina to byla rána, chtěl to vše napravit, změnit se k lepšímu.
Jeden letní večer, kdy slunce zapadalo, až zapadlo úplně se Mino za ním vydal domů, našel jej zrovna ve fázi, kdy opouštěl dům. Mino se za ním rozešel, ne li běžel, a když se přiblížil, jeho přítel se rozběhl od něj pryč. Naneštěstí, přímo do cesty, přes kterou jelo auto.
Zůstal stát, když mladíkovo tělo narazilo do auta a zůstalo nehybně ležet na cestě v kaluži krve. Chtěl mu jakkoliv pomoct ale v tu chvíli už bylo pozdě - zemřel na místě.
To byla poslední kapka, poslední co mohl vydržet, než se v něm na dlouhou dobu vše dobrého zlomilo a popadalo na zem jako zrcadlo.
V tu chvíli Mino byl nesnesitelným. Rodiče chtě nechtě museli svého syna poslat od nich co nejdále pryč a co jiného, než Korean University bylo blíž? Proto skončil tady. Měl si ujasnit svůj život, cíle a vzpamatovat se. Pak se mohl vrátit, jenže to po tomto neplánoval. Měl jiný plán..nějak to tu přežít a postarat se o zrádce, kvůli kterému se tohle všechno stalo.

Lee ByungHun/Student C

5. června 2016 v 17:09 POSTAVY

Jméno postavy: Lee Byung Hun (L.Joe)
Datum narození postavy: 23.11.1993
Skupina: Teen top
Pozice: Student
Povaha: Hun je jedna velká hromádka neštěstí, naposledy se usmál asi v dětství kdy bylo vše v pořádku. Někde hluboko uvnitř něho je ten usměvavý a šťastný Hun, ale nějak už dlouho nechce ven (před jinými lidmi než rodinou). Nesnese pohled na to, když je někomu ubližováno, rád se takových zastává. Nesvěřuje se, nikdy ani neměl nikomu ne, že by nechtěl, ale ostatní nechtěli a ani nechcou. Je přátelský jen k lidem, kteří jsou mu sympatičtí a to není jen tak kdo. Když si někoho oblíbí je mu schopný říct všechno, ale pokud by ho zklamal, nebo to někomu řekl ten dotyčný by skončil špatně! Proto si prvně musí člověka pořádně ověřit než mu něco řekne o sobě, aby neměl problémy ten dotyčný ani on.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: V dětství byl hyperaktivní dítě, veselé jako žádné jiné, neposeděl minutu, rodiče ho přihlásili do karate, když mu byli čtyři roky, aby vybil svou energii, ale chtěl se naučit i jiné bojové umění tak rodiče přemluvil, aby ho přihlásili do Taekwon-da, ti mu vyhověli. Jeho táta byl bohatý podnikatel, takže jim bylo skvěle, ale v deseti letech Huna narazil jeho táta na špatný kšeft a zadlužil se, peníze nevrátil a ti lidi si to vybrali na otcově životě, když mu bylo jedenáct, jeho matku u vraždy znásilnilo asi pět chlapů, Hun to viděl všechno, když se snažil je zastavit skončil v nemocnici ve vážném stavu, ze kterého se dostal bez následků, ze znásilnění jeho máma otěhotněla, ale je proti potratům, ačkoliv ji Hun přemlouval narodila se ji zdravá holčička, když mu bylo dvanáct, ale Hun svou sestru nenávidí, připomíná mu smrt otce. Ve dvanácti ještě začal dělat judo, všechny bojová umění dělá do teď. Školu vždycky nenáviděl, do sebe se uzavřel, když ho začali šikanovat jeden učitel a všichni ho podporovali, od té doby nikomu nevěří ani svým vrstevníkům, ani dospělým, jedině mámě. Až v jeho šesnácti letech, když sestře byly čtyři roky začal ji nějak snášet a teď v jejich jedenácti letech ji miluje jako nikdy, jeho sestřička a máma jsou jediný důvod se usmát a jediný před kterými se usmívá, i když má stále zraněné srdce z minulosti. Jednou byl svědkem jak je ubližováno jeho sestře, nastoupil na ty kretény, kteří ho zažalovali, policie to uznala jako ublížení na zdraví, jen díky dobrému právníkovi dostal podmínku a taky proto, že se zastal sestry, od té doby se odmítá prát, aspoň se o to snaží a zlost si vybíjí v bojových umění. Máma ho přemluvila ať začne studovat na univerzitě, vybral si korean university, na kterou našel dobré informace, když se na ni dostal jeho maminka na něj byla hrdá a to ho potěšilo nejvíc. Začne se zase někdy usmívat i před jinými lidmi a ukáže mu někdo, že se dá věřit i jiným? No uvidí co mu osud připraví na této škole.

Park HyunChul/ Student A

5. června 2016 v 17:04 POSTAVY

Jméno postavy: Park HyunChul
Datum narození postavy: 28. 06. 1991
Skupina: The Boss // DGNA
Společnost: Open World Entertainment
Pozice: ŠtudentPovaha: Karam, ako ho priatelia prezývajú, je človek čo s väčšinou ľudí vychádza veľmi dobre. Je priateľky, usmievavý a má svojský zmysel pre humor, ktorému bohužiaľ nie každý rozumie. Zväčša sa do konfliktov s nikým nedostáva, ale pokiaľ niekto ublíži niekom z jeho blízkych, človek ho nespoznáva.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: HyunChul sa narodil do pohodovej rodiny, kde bol vychovávaný s láskou. Už od malička bol dieťa spokojné, nechýbalo mu nič, čo potreboval a keď niečo chcel, dostal to. Samozrejme, všetko si musel zaslúžiť. Takto to u nich v rodine už fungovalo. Bol jedináčik, čo sa jemu osobne nepáčilo. Mal síce mnoho kamarátov, ale chýbala mu malá sestrička, alebo braček. A tak teda naliehal na rodičov pomerne dlhú dobu, až kým sa nedočkal. Jeho rodičia sa zhodli na tom, že ešte jedno mláďa do rodiny nikoho nezabije. Bola síce pravda, že chlapec, ktorého si rodičia adoptovali nebol jeho vlastným bratom, ale nikdy to tak nevnímal, bral ho ako vlastného, rovnako ako ho jeho rodičia brali za vlastné syna. Nikdy sa medzi nimi nerobili rozdiely. Karam bol od svojho bračeka 3 roky starší a tak bol nadšený z toho, že mohol naňho dávať pozor, starať sa oňho, dávať mu do života rady a proste..byť mu najlepším bratom na svete. No ako čas ubiehal, Karam sa musel rozhodnúť, či ostane s rodinou, alebo pôjde študovať do úplne iného miesta. Samozrejme, išlo o jeho budúcnosť a preto sa rozhodol ísť študovať.