Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Song Minho/ Student B

5. června 2016 v 17:12 |  POSTAVY

Jméno postavy: Song Min-ho (Mino)
Datum narození postavy: 30. Března 1993
Skupina: Winner
Pozice: student
Povaha: sebevědomý ale zároveň velmi tvrdohlavý s jistými znaky vznětlivé povahy, při které se může vyvinout agrese. Podle toho, jak se mu to hodí, dokáže být i milý a přátelský ale záleží, na jakou ze svých proměnlivých nálad zrovna bude mít. Komunikativní, veselý v jistých chvílích. Ani egoistický rys se v něm nezapře.
Sexuální orientace: Homosexuál
Příběh postavy:

Jeho život od malička nebyl ideální. Jeho rodina nepatřila mezi ty nejbohatší ale ani mezi ty nejchudší. Byla to zlatá střední cesta, kde mohl být každý z jeho početné rodiny rád. K jeho štěstí a neštěstí jeho rodiče i přes to, že na většinu věcí neměli, se snažili žít jako bohaté vrstvy společnosti. Nebylo divu, že takto se celá jeho rodina brzy zadlužila. Vše by se dalo zvládnout, kdyby na svět nepřišli ještě další 2 sourozenci, kteří narušili plánovaný rozpočet. Nejen, že nebyly peníze na nic ale ani Mino z toho nebyl dobrý. Dvojčata vzala i tu minimální pozornost, kterou mu kdo věnoval a Mino se už tak v brzké době začal z milého a přátelského kluka měnit na to, co je z něj dnes.
Už od nejnižších ročníků získával sebevědomí, díky kterému se z něj stával po čase egoista. Ano, čím více úspěchů měl, tím více si o sobě myslel, možná až přes příliš ale nikdy nelitoval žádného svého činu. Ani ve škole ani doma už nebyl spokojený. Povinnosti, práce a pořád dokola ty rutinní záležitosti z něj dělaly pouze znuzeného mladíka, který toužil po tom, aby byl vidět.
Začalo to v rodině, kdy si své neúspěchy vybíjel na mladších sourozencích a oni mu za to připravili doma peklo na zemi. To samé se dělo i ve škole, problémy s nerespektováním pravidel, dělání si co ho jen napadne a navádění ostatních studentů k špinavým pracím.
Rodiče nejen jeho ale i ostatních spolužáků z toho byli nešťastní jako vedení školy. Nic nezabíralo, vše bylo marné do doby, než si našel svého přítele. Do té doby ani netušil, že by mohl být gay. Osud tomu chtěl jinak a Mino byl tím, co nenáviděl. Nenáviděl sebe i jeho za to, co byli, ale přesto ho dokázal milovat. Vlastně, byl jediným, kdo Mina pochopil a kdo mu byl nejblíže za celý život.
Přestal vyvádět, choval se slušně i jeho poblázněné hormony se uklidnily, ne však na dlouho.
V tu dobu měl Mino už až moc rozsáhlé spory s jedním ze svých bývalých přátel. Vše jeho životě byl nyní jeho přítel, a proto taky šel rovnou za ním. Když mu pověděl, co všechno měl od výtržnictví po dalších pár věcí, začal se ho jeho nejblíž stranit. Pro Mina to byla rána, chtěl to vše napravit, změnit se k lepšímu.
Jeden letní večer, kdy slunce zapadalo, až zapadlo úplně se Mino za ním vydal domů, našel jej zrovna ve fázi, kdy opouštěl dům. Mino se za ním rozešel, ne li běžel, a když se přiblížil, jeho přítel se rozběhl od něj pryč. Naneštěstí, přímo do cesty, přes kterou jelo auto.
Zůstal stát, když mladíkovo tělo narazilo do auta a zůstalo nehybně ležet na cestě v kaluži krve. Chtěl mu jakkoliv pomoct ale v tu chvíli už bylo pozdě - zemřel na místě.
To byla poslední kapka, poslední co mohl vydržet, než se v něm na dlouhou dobu vše dobrého zlomilo a popadalo na zem jako zrcadlo.
V tu chvíli Mino byl nesnesitelným. Rodiče chtě nechtě museli svého syna poslat od nich co nejdále pryč a co jiného, než Korean University bylo blíž? Proto skončil tady. Měl si ujasnit svůj život, cíle a vzpamatovat se. Pak se mohl vrátit, jenže to po tomto neplánoval. Měl jiný plán..nějak to tu přežít a postarat se o zrádce, kvůli kterému se tohle všechno stalo.
 


Aktuální články

Reklama