Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Červenec 2016

Bang Yong Guk/ Učitel biologie

6. července 2016 v 15:21 POSTAVY

Jméno postavy: Bang Yongguk
Datum narození postavy: 31.3. 1990
Skupina: B.A.P
Pozice: Učitel-Biologie
Povaha: Moc nemusí nekázeň, je docela přísný, ale i tak se snaží s žákami vycházet přátelsky, v hodinách si mnohem raději s žákami povídá a kopíruje jim texty do sešitů než, aby si psali dlouhé zápisy...koho to baví, že? Jinak je milý a rád naslouchá druhým, kterým i pomůže, když je něco trápí. Taky je hodně přátelský, společenský a komunikativní. Je důvěřivý, ale snaží se si dávat pozor na ty špatné lidi, kteří by mu mohli ublížit, ale ne vždy se mu to podaří. Nemá rád, když mu někdo lže a vodí ho za nos, proto to taky nedělá a dost ho naštve, že ho někdo z toho obviní. K tomu naštvaní, tak se naštve aji lehko a kvůli každé blbosti, ale většinou to nedá moc najevo, jen tím, že se třeba přestane usmívat.
Sexuální orientace: Bi
Příběh postavy: Už od malička ho zajímala příroda a všechno v ní. Rostliny, zvířata a tak dále. Už v první třídě četl knihy o přírodě a nasbíral plno informací. Když se měl rozhodnout na jakou střední školu v patnácti půjde hodně přemýšlel, ale přece jen se rozhodl, že své vědomosti bude přinášet dál a tak se přihlásil na gymnázium s pedagogickým zaměřením, potom šel na vysokou kde to bylo víc pro učitele Biologie. Celý svůj studijní život měl na vysvědčení vyznamenání, včetně maturity a potom vysoké. Vysokou dodělal a teď kam má jít učit. Rozhodl se zku korean university a doufal, že tam nasbírá dobré zkušenosti a bude se mu spokojeně učit.

Woozi/ Student A2

6. července 2016 v 15:20 POSTAVY

Jméno postavy: Lee Jihoon
Datum narození postavy: 22. 11. 1996
Skupina: Seventeen
Pozice: Student
Povaha: Woozi se rád přetvařuje. Zdá se být milý, hodný a starostlivý, ale když ho hlouběji poznáte, je toho pravým opakem. Věčně se stará jen o sebe a své dobro, je arogantní egoista, a ironie se sarkasmem mu není cizí. Rozdává falešné úsměvy čiré nevinnosti na všechny strany, vždy si stojí za svým názorem, který považuje za jediný správný, ovšem… Dá se přeargumentovat. Je poměrně inteligentní.
Každý má své klady a zápory a Woozi není výjimkou, na druhou stranu, i když je to namyšlený sobec, neodepřete mu jistou stydlivost, která se dostaví kdykoli mu někdo složí lichotku, nebo když má mluvit či vystupovat před větším množstvím lidí.
Má rád zvířata, zajímá se o akvaristiku a nerad sportuje.
Příběh postavy: Jihoon se narodil mladé prostitutce a podnikateli, kteří se jen tak pro rozmar "sčuchli" někde u silnice. Ovšemže jeho biologické matce mateřství moc nevonilo a bránilo ji v namáhavé práci, což vedlo k tomu, že se jej v devátém měsíci života ujal otec a jeho manželka.
Wooziho otec si tím docela zavařil, protože by jej byla jeho manželka opustila, nebýt její neplodnosti. I když není její biologický syn, nadevše jej miluje a on ji. S biologickou matkou se do teď stýká.
Už od malička byl vždy oblíbený a se všemi rád manipuloval. Nikdy nebyl objetí šikany, jakmile se na něj kdokoli křivě podíval, šel žalovat domů tátovi.
Jako každé rozmazlené dítě, i on měl vše na co si ukázal, psa, kolečkové brusle, nejlepší kolo, psa, morče…
Známky měl vždy ukázkové, jedny z nejlepších. Po dlouhém rozhodování se přihlásil na KU.