Všechny komunity MUSÍ být zveřejněny na profilu postavy!
Na škole můžete studovat cokoliv si vymyslíte. Doktor, hudba, tanec, právník,..atd.

Woozi/ Student A2

6. července 2016 v 15:20 |  POSTAVY

Jméno postavy: Lee Jihoon
Datum narození postavy: 22. 11. 1996
Skupina: Seventeen
Pozice: Student
Povaha: Woozi se rád přetvařuje. Zdá se být milý, hodný a starostlivý, ale když ho hlouběji poznáte, je toho pravým opakem. Věčně se stará jen o sebe a své dobro, je arogantní egoista, a ironie se sarkasmem mu není cizí. Rozdává falešné úsměvy čiré nevinnosti na všechny strany, vždy si stojí za svým názorem, který považuje za jediný správný, ovšem… Dá se přeargumentovat. Je poměrně inteligentní.
Každý má své klady a zápory a Woozi není výjimkou, na druhou stranu, i když je to namyšlený sobec, neodepřete mu jistou stydlivost, která se dostaví kdykoli mu někdo složí lichotku, nebo když má mluvit či vystupovat před větším množstvím lidí.
Má rád zvířata, zajímá se o akvaristiku a nerad sportuje.
Příběh postavy: Jihoon se narodil mladé prostitutce a podnikateli, kteří se jen tak pro rozmar "sčuchli" někde u silnice. Ovšemže jeho biologické matce mateřství moc nevonilo a bránilo ji v namáhavé práci, což vedlo k tomu, že se jej v devátém měsíci života ujal otec a jeho manželka.
Wooziho otec si tím docela zavařil, protože by jej byla jeho manželka opustila, nebýt její neplodnosti. I když není její biologický syn, nadevše jej miluje a on ji. S biologickou matkou se do teď stýká.
Už od malička byl vždy oblíbený a se všemi rád manipuloval. Nikdy nebyl objetí šikany, jakmile se na něj kdokoli křivě podíval, šel žalovat domů tátovi.
Jako každé rozmazlené dítě, i on měl vše na co si ukázal, psa, kolečkové brusle, nejlepší kolo, psa, morče…
Známky měl vždy ukázkové, jedny z nejlepších. Po dlouhém rozhodování se přihlásil na KU.
 


Aktuální články

Reklama